Suzuki Grand Vitara - założenie instalacji gazowej.

Suzuki Grand Vitara - założenie instalacji gazowej.

03 Maj 2014, 22:37

witam rok temu zakupilem suzuki grand vitare 2.0 140km w benzynie z 2006r i chce zalozyc do niej instalacje gazowa sekwencyjna -bylem w dwóch warsztatach w jednym powiedzieli mi,ze 2400zl i zalozą bez smarowania tlokow bo w tym aucie sie tego nie stosuje,a w drugim 2800zl bo smarowanie tlokow musi byc i zglupialem bo kompletnie sie na tym nie znam i nigdy nie mialem lpg w aucie.Pomóżcie i doradźcie czy warto dolozyc te 400 zl i zalozyc ta ze smarowaniem czy rzeczywiscie tego nie trzeba w tym modelu ?
Radosw79
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 12 1997
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Suzuki Grand Vitara
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: Suzuki Grand Vitara - założenie instalacji gazowej.

07 Maj 2014, 20:29

Wiesz co, powiem Ci tak. Jam ma u siebie w drugiej Grand Vitarze sekwencję BRC Sequent 24. Montowałem w Energy Gaz w Warszawie więc jak jesteś ze stolicy to możesz tam podjechać. Z tego co mi mówili to ta instalacja ma funkcję VSR która niweluje problemy z silnikiem bo wtryskuje małe dawki benzyny. Mi nikt nie wspominał o smarowaniu tłoków, a na gazie auto jeździ już ponad rok i nie mam absolutnie żadnych problemów.
Ralsoni
Nowicjusz

Przebieg/rok: 40tys. km
Silnik: 1.6
Rok produkcji: 2008

Re: Suzuki Grand Vitara - założenie instalacji gazowej.

08 Maj 2014, 20:16

Bardzo dziękuje za odpowiedź na moje pytanie. pozdrawiam
Radosw79
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 12 1997
Przebieg/rok: 10tys. km
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...
    Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego
    Samochody Volvo od ponad 85 lat powstają w Szwecji, kojarzącej się z surowym, polarnym mrozem i śniegiem. Najdalszy salon tej marki znajduje się w miasteczku Gällivare . Miejscowi twierdzą, że to tylko 4 godziny drogi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light