Suzuki Grand Vitara - założenie instalacji gazowej.

Suzuki Grand Vitara - założenie instalacji gazowej.

03 Maj 2014, 22:37

witam rok temu zakupilem suzuki grand vitare 2.0 140km w benzynie z 2006r i chce zalozyc do niej instalacje gazowa sekwencyjna -bylem w dwóch warsztatach w jednym powiedzieli mi,ze 2400zl i zalozą bez smarowania tlokow bo w tym aucie sie tego nie stosuje,a w drugim 2800zl bo smarowanie tlokow musi byc i zglupialem bo kompletnie sie na tym nie znam i nigdy nie mialem lpg w aucie.Pomóżcie i doradźcie czy warto dolozyc te 400 zl i zalozyc ta ze smarowaniem czy rzeczywiscie tego nie trzeba w tym modelu ?
Radosw79
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 12 1997
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Suzuki Grand Vitara
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: Suzuki Grand Vitara - założenie instalacji gazowej.

07 Maj 2014, 20:29

Wiesz co, powiem Ci tak. Jam ma u siebie w drugiej Grand Vitarze sekwencję BRC Sequent 24. Montowałem w Energy Gaz w Warszawie więc jak jesteś ze stolicy to możesz tam podjechać. Z tego co mi mówili to ta instalacja ma funkcję VSR która niweluje problemy z silnikiem bo wtryskuje małe dawki benzyny. Mi nikt nie wspominał o smarowaniu tłoków, a na gazie auto jeździ już ponad rok i nie mam absolutnie żadnych problemów.
Ralsoni
Nowicjusz

Przebieg/rok: 40tys. km
Silnik: 1.6
Rok produkcji: 2008

Re: Suzuki Grand Vitara - założenie instalacji gazowej.

08 Maj 2014, 20:16

Bardzo dziękuje za odpowiedź na moje pytanie. pozdrawiam
Radosw79
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 12 1997
Przebieg/rok: 10tys. km
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie
    Niskie, szerokie i z dużym rozstawem osi – oto proporcje klasycznego Gran Turismo. Wpisuje się w nie również Audi e-tron GT concept. Ma 4,96 m. długości, 1,96 m. szerokości i 1,38 m. wysokości. Lekka karoseria ...
    Master Truck 2013 / relacja Master Truck 2013 / relacja
    Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanyh MASTER TRUCK 2013, odbył się już po raz dziewiąty na Autodromie Delta mieszczącym się na terenie lotniska Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. ...

•