Suzuki Liana 1,6 107KM 2007r. z końca produkcji..

Suzuki Liana 1,6 107KM 2007r. z końca produkcji..

02 Sty 2014, 17:16

Witam,upatrzyłem Liane na Bornholmie,45tys.km ..Duńczyk kupił ją w 2009r tam w salonie ...Jeżdżę toyotą corollą ,staruszka jest ze mną już 17lat /sama jest z 1992r/,autko nie do zdarcia,ale pora iść z duchem czasu i......spotkałem Liane,mi się podoba bardziej niż jej następca SX4/krótko oba modele razem wychodziły z fabryki,koniec prod. Liany to 2007r./...Tu pytanie.... poza tym,że mówią na Suzuki Liana "emerytowóz",niewiele można poczytać w necie o tym autku,czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie napisać coś więcej o tym modelu..!? A może jeździ i ..... narzeka lub chwali..?! Pozdrawiam :D ..
Slaw
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 04 1973
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Suzuki Liana
Silnik: 1,6 107KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

3 sposoby, które ułatwią odzyskanie auta przy jego kradzieży 3 sposoby, które ułatwią odzyskanie auta przy jego kradzieży
    Choć liczba kradzieży samochodów w Polsce powoli spada, nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. W 2017 roku auto znikało z polskich ulic średnio raz na 51 minut (co daje łącznie ponad 10 000 zgłoszonych na policję ...
    Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...

•  
    • passat b5 german style
      Nissan Leaf Nismo RC, Geneva Motorshow 2012
      Chevrolet Camaro LS, wnętrze
      BMW i Nissan drift w parze