Suzuki Swift - problem z check engine

Suzuki Swift - problem z check engine

24 Lip 2014, 17:34

Witam. Mam problem z odpalaniem mojego swifta 1.0 , 1997rok. gdy przekrecam kluczyk w stacyjce to raz check mi sie pali i wtedy normalnie odpala na dotyk a nieraz miga i musze x razy wyciagac i wkladac kluczyk i czekac az przestanie migac. dodam ze kupilem dopiero samochod i jezdzi bez zarzuty. Pozdrawiam i z gory dziekuje :)
mikus645
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 12 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: swift
Silnik: 1.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept Active Tourer - więcej przestrzeni dla innowacji BMW Concept Active Tourer - więcej przestrzeni dla innowacji
    BMW Concept Active Tourer pozwala na rzut oka na kolejne innowacje, jakie czekają samochody kompaktowe z segmentu premium. W tym projekcie BMW prezentuje całą paletę pionierskich rozwiązań przewidzianych do zastosowania we ...
    Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic
    Jaką instalację polecacie do samochodu Toyota Avensis z silnikiem 2.0 benzyna Valvematic 152KM? Jak wyglądałaby cała instalacja i jakich podzespołów by się składała? Na jaki okres jest gwarancja i jakiej wielkości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic - 200 KM, 218 NM
      Toyota Yaris Hybrid (2013)
      Men's Day 2009
      Toyota RAV4 Adventure, prześwit