Suzuki SX4 - pojawi się nowy gracz WRC?

Suzuki SX4 - pojawi się nowy gracz WRC?

06 Lis 2006, 11:38

Suzuki planuje swój rozwój poprzez rajdy WRC. Od 2008 roku wizytówką rajdowego teamu będzie SX4. Czy wejdą w ten trudny światek z takim przebojem jak Citroen?

[link wygasł]
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

Re: Suzuki SX4 - pojawi się nowy gracz WRC?

06 Lis 2006, 21:49

Jeżeli chodzi o Suzuki to z nowych modeli chyba najlepiej podoba mi się Vitara ;) zgrabne autko całkiem fajne z wyglądu.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Suzuki SX4 - pojawi się nowy gracz WRC?

07 Lis 2006, 08:42

ArteK napisał(a):Jeżeli chodzi o Suzuki to z nowych modeli chyba najlepiej podoba mi się Vitara ;) zgrabne autko całkiem fajne z wyglądu.

SX4 do urodziwych nie należy. :wink: Grand Vitara i nowy Swift mnie podobają się bardzo. Jimny oczywiście też - choć z innych względów.

A wracając do tematu. Jeśli Japończycy nie będą oszczędzać kasy na rozwój to mogą w WRC powojować. A tym samym wartość i postrzeganie marki wzrośnie. Przynajmniej powinna. 8)
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3 Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3
    Wysokiej jakości wyposażenie standardowe, z dwustrefową automatyczną klimatyzacją działającą także przy wyłączonym silniku oraz opcjonalnym systemem nawigacyjnym Professional. Liczne, ekskluzywne systemy wspomagania kierowcy ...
    Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę
    Już w najbliższy piątek rozpoczyna się wyprawa na francuską wyspę Korsykę organizowana przez klub miłośników terenowych samochodów Mitsubishi - Pajero Owners Club. Ekspedycja, podczas której zaplanowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      GTP Light