Swap silnika do VW Lupo - Pomoc

26 Maj 2016, 20:18

Cześć od kilku dni myślę na swapem silnika (Budżetowym). Chodzi mi głownie jaki silnik/z jakiego samochodu by podszedł? Ewentualnie czy silnik 1.6 16V z vw lupo wszedł by bez problemu? Proszę o pomoc :)
Grzybu77
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 31
Prawo jazdy: 17 12 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: BMW E36 316i
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

08 Cze 2016, 13:35

Ile możesz przeznaczyć na taki SWAP? Musisz się liczyć z tym że n na pewno będzie on droższy od wartości twojego samochodu, ale jeżeli chcesz się w to bawić to zawsze coś się da zrobić :)
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

08 Cze 2016, 19:46

Stwierdziłem że prościej będzie właśnie kupić samochód raz że nowszy i dwa że z większą mocą niż pakować w to auto więćej niż to wartę ale dzięki za odpowiedź :ok:
Grzybu77
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 31
Prawo jazdy: 17 12 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: BMW E36 316i
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym?
    Sprawna wymiana koła w samochodzie wymaga pewnej praktyki, ale dobrym punktem wyjścia może być teoretyczne opanowanie tej operacji. Co jest niezbędne i w jakiej kolejności należy wykonywać poszczególne czynności? Wyjaśniamy ...
    Instalacje gazowe III generacji
    Najmniej popularny typ instalacji LPG, będący niejako pośrednim pomiędzy II a IV generacją. Trudno obecnie spotkać nowe takie zestawy, gdyż rynek zdominowały systemy sekwencyjne. W instalacji gazowej III generacji wyeliminowano ...