Swift 2005 1,3ddis

swift 2005 1,3ddis

26 Mar 2012, 17:38

Witam, posiadam w użytkowaniu suzuki swift 2005 silnik 1,3 ddis od tygodnia ( wymarzone autko dla żony). Kupiony został w komisie i na poczatku wszystko ok. Od wczoraj na desce rozdzielczej świeci sie kontrolka koloru żółtego która wygląda : szkic samochodu widziany z boku a przez rysunek od góry do dołu przechodzi klucz płaski. Co to może oznaczać, czy coś poważnego? Żona zakupiła auto bez konsultacji ze mną podczas mej nieobecności i chyba jej coś na siłę wcisneli...W komisie twierdzą że wystarczy zmienić olej i jego filtr i wszystko będzie ok, czy to może byc prawda???
sebmik
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Mar 2012, 17:30
Prawo jazdy od: 10 10 2001

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania? Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania?
  Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...
  (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
  Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Chevrolet Camaro
   Off-road, Katowice, 45
   Studebaker Commander, tył
   Kia Sedona