Symulator jazdy z kierownicą Logitech G29 Driving Force

10 Cze 2024, 10:15

Sam tytuł sporo już zdrada ale dokładnie chodzi tu o grę Euro Truck Simulator 2 do której można wykorzystać kierownicę Logitech G29 Driving Force. Miałem okazję spróbować jazdy w takim zestawieniu i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Co ciekawe kierownica ma kąt obrotu 900 stopni tak jak w prawdziwym samochodzie, a w połączeniu z ta gra która ma naprawdę mega realistyczne scenerie to super połączenie. Usiadłem do gry na chwilę, a skończyło się na zawalonej całej nocy :mrgreen: dobrze że był weekend.
Symulator jazdy z kierownicą Logitech G29 Driving Force Ogólnie nie wiedziałem że są takie fajne gry które uczą wyobraźni i jazdy już samą ciężarówką z naczepą gdzie wiadomo żeby wyrobić się na zakręcie to zazwyczaj trzeba pojechać szerzej. W tym przypadku kierownica jest niezbędna, a wrażenia naprawdę są duże bo cały zestaw porusza się całkiem realistycznie wchodząc w zakręty czy manewrując po parkingu.

Próbowaliście jazdy w tej grze z kierownicą, a może macie jakieś inne gry w które warto zagrać mając taką kierownicę?
Moskito
Początkujący

Zdjęcia: 17

11 Cze 2024, 14:20

Nie brak gier typu motorsport, chociażby forza horizon - chyba, że pytasz o symulatory - to takowych znacznie mniej.
NieMechanik
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hamowanie awaryjnie na zakręcie
    Jak hamować awaryjnie na łuku? Prawidłowe pokonanie zakrętu wymaga od kierowcy oceny stanu nawierzchni, dobrania optymalnej prędkości oraz obrania odpowiedniego toru jazdy. Łuk jest niebezpiecznym miejscem hamowania awaryjnego, ...
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...