Szukam auta do 15-17 tys.

Szukam auta do 15-17 tys.

29 Lis 2018, 20:55

Witam wszystkich. Jestem tu pierwszy raz. Chcę zmienić auto. Teraz jeżdżę Citroënem Xarą Picasso z 2003r. z silnikiem 2.0 Hdi. Jeżdżę tym autem ponad 2 lata i jak narazie obyło się bez większych awarii. Na inne auto mam około 15-17 tys. Rocznie robię ok. 10-12 tys km w większości po mieście, jeżdżę głównie sam więc może być coś mniejszego, fajnie by było jak by się udało znaleźć cos młodszego po 2003r. myślę że wolał bym benzynę. Zastanawiam się nad Škodą Octavia II lub audi a4 choć z audi w tej cenie pewnie będzie ciężko coś znaleźć. Chciałbym żeby było to auto o mocy min.120km najlepiej do 2.0. Proszę o wasze propozycje. Z góry dziękuję
Mateusz194
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus RX L - 7-miejscowy SUV klasy premium Lexus RX L - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Model RX dwie dekady temu zainicjował zupełnie nowy segment luksusowych SUV-ów i od tej pory jest jednym z najpopularniejszych modeli Lexusa na całym świecie. Jego najnowsza generacja w odmianie L jest o 11 cm dłuższa ...
    "Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2 "Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2
    Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął niepowtarzalny Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do świata samochodów użytkowych Daimler Trucks. ...

•