Szukam Auto do 20k

Szukam Auto do 20k

25 Kwi 2011, 12:51

hello :)
szukam jakiegoś fajnego auta :) silnik do 2l max, rocznik tak od 99 w zwyż....
na osiągach mi za bardzo nie zależy ;p liczy się ekonomiczność i bezawaryjność
musi dobrze działać na instalacji gazowej
i musi podobać mi się :mrgreen:

zastanawiam się poważnie nad Mercedesem CLK w208, tylko mam z nim dylemat gdyż dużo więcej jest ich w wersji z kompresorem o mocy ~192KM i są na dodatek zazwyczaj na lepszym wypasie :D niż wersje bez kompresora o mocy 136KM.... tylko jak z spalaniem, i czy ten kompresor nie jest jakimś awayjnym elementem ?!

biorę też pod uwagę Hondę Accord VI z silnikiem 1.8 136 KM, tutaj miałbym auto nowsze bo roczniki 2001 - 2002 mam na oku parę sztuk i są w cenie merca z 98-1999r
wiem że rocznik to nie wszystko :) liczy się stan techniczny :mrgreen:

jest jeszcze Astra 2 Bertone ale jakoś nie mam zbytnio przekonania do opla iii choć wnętrze w accordzie może nie jest jakieś super to i tak wygląda lepiej niż w tym oplu :D

co Wy bralibyście ???? na co szczególnie zwrócić uwagę w Mercedesie ??
mxgts
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co to jest Defensive Driving? Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...
    VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG
    Volkswagen Caddy dzięki wielu wersjom nadwozia, szerokiej gamie silników i dwóm rozstawom osi, jest niezwykle uniwersalnym samochodem. Świetnie sprawdzi się jako auto użytkowe w pracy, jak i jako samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005