Szukam jeakiegos malego oszczednego autka

szukam jeakiegos malego oszczednego autka

17 Wrz 2007, 15:23

szukam jeakiegos malego oszczednego autka...pulap cenowy to jakies 6-7tys zlotych....rocznikowo mniej wiecej 92-97, jakas mala benzynka lub dieselek..raczej nie na gaz...zalezy mi zeby autko bylo naprawde malo awaryjne i wmiare ekonomiczne w trybie miejskim pozniewaz glownie poruszam sie po miescie...moze ma ktos jakies fajne opcje...ja osobiscie myslalem o mitsubishi colt CA0 1.3benz. lub suzuki swift MK3 1.0 lub 1.3 benz. z gory dzieki za odpowidzi.
tomek stachu
Nowicjusz

Miejscowość: wronki

Re: szukam jeakiegos malego oszczednego autka

17 Wrz 2007, 16:26

nissan micra :D
Gruzin
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

17 Wrz 2007, 17:30

Tu przesyłam Ci kilka ciekawych moim zdaniem ofert
[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
Zbyszek
Początkujący

Miejscowość: Wałbrzych

23 Wrz 2007, 21:47

kurcze nie mam przekonania do marek Daewoo, fiat i do starszych opli:/
tomek stachu
Nowicjusz

Miejscowość: wronki

szukam jeakiegos malego oszczednego autka

24 Wrz 2007, 02:50

Wiem ze masz uprzedzenia do marki Daewoo ale ja zaproponuje ci Matiza. Za 6-7 tys znajdziesz juz matiza. Sam jezdzilem takim autem przez dwa lata i bardzo sobie chwalilem. Autko calkiem zwawe, akurat do miasta. Zaparkujesz prawie wszedzie bo jest male. Do tego jak trzeba to przewieziesz 4 dorosle osoby bez problemu. Pali tez w rozsadnych granicach...nie psuje sie ...ja swoje auto zostawilem mamie i ona do tej pory jezdzi bez problemow! Auto jest z rocznika 2000. Wielu moich znajomych jezdzi lub jezdzilo i bardzo sobie te auta chwalili. Czesci tez sa tanie i dostepne od reki.

Moim zdaniem lepiej kupic Maiza niz jakiegos grata z milionem kilometrow na liczniku i zajezdzonego na smierc przez jakiegos niemiaszka.
Stebel
Nowicjusz

Zdjęcia: 153
Miejscowość: Gardnerville, NV, USA

24 Wrz 2007, 17:49

Co powiesz na trochę azjatyckiej motoryzacji

[link wygasł]

[link wygasł]

Czasem warto pozbyć się uprzedzeń jeśli można zrobić dobry interes np. przy tym modelu
[moim zdaniem]

[link wygasł]

Tu masz samochód z 2000 r czyli jeszcze młody z niewielkim silniczkiem ale musiałbyś jednak nieco zmienić opinie o Daewoo

[link wygasł]

[link wygasł]
Zbyszek
Początkujący

Miejscowość: Wałbrzych
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris 1,5 Dual VVT-iE  o mocy 111 KM Toyota Yaris 1,5 Dual VVT-iE o mocy 111 KM
    Nowa Toyota Yaris napędzana jest między innymi produkowanym w Polsce silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 l i mocy 111 KM. Motor jest o 10 proc. mocniejszy od silnika 1,33 z poprzedniej wersji modelu. Dzięki temu samochód ...
    Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy? Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy?
    Czasami choroba może dawać podobne objawy jak upojenie alkoholem. Na przykład osoby chore na cukrzycę, w trakcie nagłego obniżenia poziomu cukru we krwi, tracą kontakt z otoczeniem, są osłabione, mają opóźnione reakcje. ...

• Re: szukam jeakiegos malego oszczednego autka

24 Wrz 2007, 18:45

moim zdaniem opel corsa w 1,7 dti. oszcędny silnik , i niezawodny samochód . Mój kolega chce sprzedać opel corsa bez rdzy 1992 rocznik za około 2000zł.np: . Corsa jest tania(równierz w eksploatacji) i niezawodna w szególności do deawoo , .Myślę ,że suzuki i mitshubishi mogą być drogie w eksploatacji .Sam miałem corsę i naprawde polecam
    cichys
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

25 Wrz 2007, 15:20

cichys napisał(a):moim zdaniem opel corsa w 1,7 dti. oszcędny silnik , i niezawodny samochód . Mój kolega chce sprzedać opel corsa bez rdzy 1992 rocznik za około 2000zł.np: . Corsa jest tania(równierz w eksploatacji) i niezawodna w szególności do deawoo , .Myślę ,że suzuki i mitshubishi mogą być drogie w eksploatacji .Sam miałem corsę i naprawde polecam

Mysle ze o 5-6 lat mlodsze daewoo bedzie sie mniej psulo niz stara Corsa. Nie wiem skad bierzesz opinie ze daewo sie psuja. Sam jezdzilem Daweo i wiem ze te autka sa dosc solidne i niezawodne.
    Stebel
    Nowicjusz

25 Wrz 2007, 17:00

Porównujesz starą corse do nowszego deawoo . Na pewno matiz z 2000 r jest bardziej awaryjny i gorzej wykonany niz corsa. A niezawodność samochodu poznaje się gdy ma przebieg ponad 150tys . I to jet moje zdanie , bo sam miałem corse 2000r 1,7 z silnikiem ISUZU. Ładną corse z 1998 roku z silnikiem 1.0 (średnie spalanie około 5l/100km) klimatyzacją el. szyby i światłami przeciwmgielnymi można wyrwać za 8000zł na allegro. I taki samochód polecam
    cichys
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

26 Wrz 2007, 11:04

cichys napisał(a):Porównujesz starą corse do nowszego deawoo . Na pewno matiz z 2000 r jest bardziej awaryjny i gorzej wykonany niz corsa. A niezawodność samochodu poznaje się gdy ma przebieg ponad 150tys . I to jet moje zdanie , bo sam miałem corse 2000r 1,7 z silnikiem ISUZU. Ładną corse z 1998 roku z silnikiem 1.0 (średnie spalanie około 5l/100km) klimatyzacją el. szyby i światłami przeciwmgielnymi można wyrwać za 8000zł na allegro. I taki samochód polecam

Skad masz takie info ze matiz bedzie bardziej awaryjny? Moim zdaniem nowsze auto bedzie duzo lepszym rozwiazaniem niz stary grat z przebiegiem ponad 150tys.

A tak dla uzupelnienia znam matizy ktore maja grubo powyzej 150tys i jezdza bez wiekszych problemow. Szkoda ze wsrod niektorych panuje mit ze Daewo sie sypie.

I zeby nie byc goloslownym przypominam ze w testach bezawayjnosci ADAC i DEKRA Matiz zajmuje wyzsze miejsce niz Corsa, Smart, Citroen C3, VW Polo i kilka innych bardziej uznanych aut!!! To powinno wystarczyc zeby powalic mit ze Matizy sa awaryjne. I nie mowie ze te auta musza sie wszystkim podobac bo gust kazdy ma inny. Mysle jednak ze jest to godne rozwazenia auto w katgorii tanich oszczednych aut do miasta.
    Stebel
    Nowicjusz

26 Wrz 2007, 13:28

Ale jakość wykonania i wyposarzenie tez sie liczy !!!!!!!!!!!!!!
    cichys
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

26 Wrz 2007, 14:30

cichys napisał(a):Ale jakość wykonania i wyposarzenie tez sie liczy !!!!!!!!!!!!!!

Jasne ze sie liczy..ale nie o tym tu dyskutowalismy. Widze ze jak ktos udowodni ze nie masz racji to zmieniasz temat.
    Stebel
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      GTP Light