Szukam lakiernika Lublin, Puławy okolice

szukam lakiernika Lublin, Puławy okolice

07 Sie 2009, 20:39

witam, szukam dobrego lakiernika samochodowego, w okolicach Lublina, Puław, Bełżyc itp. Macie jakieś namiary i doświadczenie? Pozdrawiam.
wolwgang62
Nowicjusz

Re: szukam lakiernika Lublin, Puławy okolice

12 Sty 2010, 07:54

Polecam Lakierników przy Janowskiej 5A pierwszy budynek po prawej stronie jadąc od nadbystrzyckiej, nie mają szyldu, jakość pierwsza klasa, na samochodach, które mi malowali kilka lat temu (jeszcze w Bychawie) wszystko do dziś wygląda nadal idealnie, ode mnie brali 200 -250 zł za malowanie elementu ale w swoim czasie sporo u nich robiłem, lepiej zadzwonić i się umówic niż jechać w ciemno tel.: 603 856 040

Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez papuas, 13 Sty 2010, 01:23, edytowano w sumie 1 raz
papuas
Nowicjusz

Miejscowość: LBN
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi ASX 2013, Mocny – Bezpieczny – Prosty Mitsubishi ASX 2013, Mocny – Bezpieczny – Prosty
    Od dnia premiery w 2010 roku model Mitsubishi ASX sprzedał się w 250 tyś. egzemplarzy, z czego 140 tyś. znalazło nabywców w Europie i Rosji. Tym samym pojazd stał się globalnym rynkowym przebojem firmy Mitsubishi Motors ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Toyota Supra, przód, lotnisko
      Prezentacja zawodników
      Moto Piknik Tychy 2007
      Honda Jazz Si