Szybki, dobrze prowadzące się samochód z duszą do 30-40 tys.

Szybki, dobrze prowadzące się samochód z duszą do 30-40 tys.

26 Lis 2019, 13:03

Cześć, chcę zmienić samochód i chcę coś starszego 1995 - 2005 z racji tego, że jak dla mnie te auta były lepsze, lepiej wykończone i miały duszę.
Jestem świadomy, że będę musiał do już kupionego samochodu wsadzić też pieniądze, żeby doprowadzić go do naprawdę idealnego stanu (taki planuję).

O czym myślę:
- e39 4.4
- e34 z czymś mocniejszym
- e38 740i, 750i
- s4 b6
- s4 b5
- s6 c5

Nie muszę od razu po kupnie auta wsadzać kilknunastu tysięcy na doprowadzanie tego do perfekcji - mogę powoli co miesiąc, tak nawet finansowo lepiej :)

Rocznie robię ok 20 tys km. Planuję raczej, że to by było moje główne auto :) Mam teoretycznie obecnie do jazdy astrę gtc z 2007 1,9 cdti 190 KM, więc się fajnie tym jeździ, silnik jest w stanie idealnym, mam wymienione turbo, dwumas i kolektor dolotowy, ale trochę obita jest i raczej nie chcę mi się i nie opłaca tego sprzedawać, żeby dostać 10 tys. Wolę zostawić bratu czy kobiecie albo mieć jako drugie auto kiedy skończy się pieniądz na benzynę :D Astra ma nalatane 280 tys. Zrobiłem sam nią 100 tys. i silnik nadal chodzi jak igła, po chipie jeszcze lepiej.

Pytanie do Was - co byście polecali z tego co wymieniłem. A4 B6 miałem ale 1,9 tdi :D Bardzo fajny samochód.

Z auta chcę czerpać jak największą frajdę, bez problemu i wygodnie jechać na jakieś 1000+ km tripy i generalnie aby auto naprawdę świetnie się prowadziło.

Pozdrawiam
mmaf
Nowicjusz

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi a4 b6
Silnik: 1,9 tdi 130>165
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Szybki, dobrze prowadzące się samochód z duszą do 30-40 tys.

26 Lis 2019, 13:08

Lexus GS 430
Mercedes W210 E430 lub AMG
BMW z 4.4 też spoko
Ossy
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży
    Poruszanie się samochodem wymaga znajomości obowiązujących prędkości, zależnych od rodzajów dróg. Sieć drogowych połączeń w Polsce jest zróżnicowana i często podczas jednej podróży, mamy okazję ...

•