Szybki samochód

Re: Szybki samochód

18 Mar 2009, 00:11

Ja bym brał to, połączenie starego stylu z dużą dozą nowoczesności :D
http://www.mercedes-benz.pl/content/pol ... llery.html
viz
Nowicjusz

18 Mar 2009, 08:48

Mi tez sie nie chce wierzyc zeby dawac komus taka kase na auto. Mam znajomego, ktory ma bogatego ojca ale ten zawsze uczyl go szacunku do pieniadza. Fajne pewnie bedziesz miał autko, ale powiem Ci ze nie zazdroszcze Ci zbytnio. Mnie moj pierwszy samochod za zarobione przeze mnie pieniadze bardziej mnie pewnie cieszyl niz Ciebie jakies super woz za pieniadze ojca. Mam jednak nadzieje ze bedziesz swoje auto szanował :) Dream on :)
warmplace
Nowicjusz

18 Mar 2009, 14:35

malucha sobie czlowieku kup po choj pytasz o rade na forum o takie auto myslisz ze ktos posiada takie auto zeby muc doradzic . moge sie zalozyc ze tylko chcesz zobaczyc ludzi opinie . zastanow sie
artek1993
Początkujący

18 Mar 2009, 15:10

artek1993 napisał(a):malucha sobie czlowieku kup po choj pytasz o rade na forum o takie auto myslisz ze ktos posiada takie auto zeby muc doradzic . moge sie zalozyc ze tylko chcesz zobaczyc ludzi opinie . zastanow sie

lepiej zacznij chodzic na polski bo nie skończysz gimnazjum
moze akurat syn p. L. CZ. z warszawy który posiada m.in. Carrere GT i SLRa
to stac go żeby wyłożyć synowi pół bańki na fure
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jarosław

18 Mar 2009, 15:50

artek1993 napisał(a): po choj pytasz o rade

Chyba będzie banik :wink:

Co do samochodu za tą cenę to ja sprawił bym sobie jakąś Porszawkę, R8, Maserrati GranTurismo S, Ferrari 360 Modena. Ale jeśli chcesz poszpanować to kup sobie rozum bo inaczej fajnej kobiety nie znajdziesz tylko BLACHARY!!!!!!!!
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

18 Mar 2009, 16:47

Dobre prowo koleś odstawił :lol: .Gdybym wygrał w totka i mial tyle kasy do wydania to chyba kupiłbym porsche jakieś.
Dresta
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Na światowej premierze modelu ADAM podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu zaprezentowane zostanie unikalne rozwiązanie, dostępne w wyposażeniu opcjonalnym nowego, niewielkiego samochodu Opla. Odwiedzający ...
    Uwaga rower Uwaga rower
    Kiedy sezon rowerowy w pełni, warto wiedzieć parę rzeczy. Tym bardziej, że niektóre przepisy pozwalają rowerzystom na zbyt wiele, co naraża samego rowerzystę na niebezpieczeństwo. Ale to jest właśnie Polska - ci, którzy ...

• Re: Szybki samochód

18 Mar 2009, 18:58

artek1993 napisał(a):malucha sobie czlowieku kup po choj pytasz o rade na forum o takie auto myslisz ze ktos posiada takie auto zeby muc doradzic . moge sie zalozyc ze tylko chcesz zobaczyc ludzi opinie . zastanow sie

pyta i ma do tego pełne prawo.a to czy go stać na taki wóz czy nie to już nie twoja sprawa.przemawia przez ciebie zazdrosc.nie znasz czlowieka nic o nim nie wiesz.co zagladales mu do portfela???pyta to sie odpowiada.
    matttias1234
    Zaawansowany

Miejscowość: Dolnyśląsk

• Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył