Tablice zjazdowe- Holandia

Tablice zjazdowe- Holandia

03 Lis 2018, 13:47

Witam. Zamierzam kupić z komisu auto sprowadzone z Holandii. Autko ma zrobione wszystkie tłumaczenia i potrzebne do rejestracji dokumenty. Mam jedynie wątpliwości co do ważności tablic zjazdowych( plastikowe, numer napisany flamastrem). Z tego co wiem na takich tablicach na terenie Holandii można się poruszać do 14 dni, a jak to wygląda w Polsce? Jeżeli już minęło te 14 dni od ich wyrobienia, to czy można nadal legalnie się na nich poruszać?
borago
Nowicjusz

Re: Tablice zjazdowe- Holandia

10 Lis 2018, 18:37

borago napisał(a):plastikowe, numer napisany flamastrem)
:lol:
a powiedz mi jedna rzecz dlaczego nie chcesz robić tak:
a) przyjechać 2 razy, raz po papiery, rejestrujesz, a później 2 raz po odbiór
LUB
b) wziąć na lawecie.

?
andrewb25
Zaawansowany

Miejscowość: małopolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedź swoim torem i trzymaj się właściwego pasa Jedź swoim torem i trzymaj się właściwego pasa
    Niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach oraz przekraczanie linii wyznaczającej granice toru jazdy to tylko niektóre z bardzo niebezpiecznych nawyków kierowców, ...
    Toyota FT-1 - koncepcyjne dwudrzwiowe coupe klasy GT Toyota FT-1 - koncepcyjne dwudrzwiowe coupe klasy GT
    Podobno Akio Toyoda, prezydent Toyoty i entuzjasta sportowych samochodów, po raz pierwszy zetknął się z FT-1, kiedy projektanci z amerykańskiego studia Toyoty Calty Design posadzili go do gry Gran Turismo. Toyoda był ...

•