Tablice zjazdowe (próbne)

Tablice zjazdowe (próbne)

27 Gru 2017, 12:20

Dzień dobry.
Zamierzam kupić samochód.
Sprzedawca napisał w ogłoszeniu że samochod przyjechać z Niemiec do Polski na własnych kołach, więc czy nie powinien on posiadać tablic zjazdowych?
and127
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 06 2013
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

Re: Tablice zjazdowe (próbne)

27 Gru 2017, 22:12

and127 napisał(a):przedawca napisał w ogłoszeniu że samochod przyjechać z Niemiec do Polski na własnych kołach, więc czy nie powinien on posiadać tablic zjazdowych?

Powinien. Ale na 99% nie będzie miał takich, a samochód będzie w Niemczech wyrejestrowany. Natomiast tablice będą podrabiane. Jest to bardzo częsty proceder, na który sprzedawcy nabierają kupujących. Tuż za granicą zawsze czeka policja i poluje na takich nakładając mandaty i uniemożliwiając dalszą jazdę. Niedawno w "Uwaga pirat" był odcinek temu poświęcony.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    [B] Daewoo Lanos 1,5 / Hyundai Accent I 1,3 / Skoda Felicia 1,6 [B] Daewoo Lanos 1,5 / Hyundai Accent I 1,3 / Skoda Felicia 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód z segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 80KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998r. Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Lanos 1,5 - 86KM - Hyundai ...

•