Tacho-Timer 2 opinie

Tacho-Timer 2 opinie

06 Kwi 2018, 15:07

Witam kolegów z zawodu.

Prowadzę swój biznes i sam jeżdżę tirem. Jeżdżę głównie po Polsce, ale zdarzy mi się wyjechać do Niemiec lub Czech, głównie ze względu na lepszą stawkę kilometrową. Często tracę czas na tacho tylko po to, by podjechać gdzieś na parkingu albo zrobić podjazd na prom. Jakby nie patrzeć te kilka minut tu, kilka tam, robi różnicę w trasie. Znajomy zarzucił mi pomysłem, by zafundować sobie takie urządzenie Tacho-Timer. Dzięki temu można szybko przestawić auto bez straty czasu jazdy. Co prawda jeszcze na promy nie wskakuję, ale mam zamiar. Często mam z tym problem jak zajeżdżam rajke i po chwili chcę zmienić szybko miejsce albo poprawić pozycję. Ok, to zaledwie kilkadziesiąt sekund, ale ziarnko do ziarnka… i będzie później te kilka kilometrów więcej w trasie, a wiadomo, że to jest ogromna różnica, szczególnie w trudnych warunkach. Korzystaliście albo korzystacie nadal z takiego lub podobnego urządzenia?

Pozdrawiam i szerokości :)
azima
Nowicjusz

Przebieg/rok: 32tys. km
Auto: Citroen
Silnik: 1.4 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak odróżnić w dieslu pompowtryski od wtryskiwaczy? Jak odróżnić w dieslu pompowtryski od wtryskiwaczy?
    Postaram się wyjaśnić jak w prosty sposób sprawdzić jaki mamy układ zasilania czy są to zwykłe wtryskiwacze czy też pompowtryski. Opiszę tez znane mi zalety i wady takich rozwiązań. Trzeba pamiętać że silniki Silniki ...
    Pierwszy kabriolet Volkswagena stworzony na bazie SUV-a Pierwszy kabriolet Volkswagena stworzony na bazie SUV-a
    W ramach wielkiej ofensywy nowych modeli Volkswagen wprowadzi na rynek swój pierwszy kabriolet na bazie auta typu SUV – T-Roc cabrio. Jego produkcja rozpocznie się w pierwszym półroczu 2020 roku w Osnabrück. ...

•  
    • Roboty, Fabryka KIA - Żylina, Słowacja
      Mitsubishi I-MiEV, 1
      Toyota FT1
      Car Audio - zabudowa bagażnika