Tacho-Timer 2 opinie

Tacho-Timer 2 opinie

06 Kwi 2018, 15:07

Witam kolegów z zawodu.

Prowadzę swój biznes i sam jeżdżę tirem. Jeżdżę głównie po Polsce, ale zdarzy mi się wyjechać do Niemiec lub Czech, głównie ze względu na lepszą stawkę kilometrową. Często tracę czas na tacho tylko po to, by podjechać gdzieś na parkingu albo zrobić podjazd na prom. Jakby nie patrzeć te kilka minut tu, kilka tam, robi różnicę w trasie. Znajomy zarzucił mi pomysłem, by zafundować sobie takie urządzenie Tacho-Timer http://www.sklep.kajtech.pl/pl/p/TACHO-TIMER-2/107. Dzięki temu można szybko przestawić auto bez straty czasu jazdy. Co prawda jeszcze na promy nie wskakuję, ale mam zamiar. Często mam z tym problem jak zajeżdżam rajke i po chwili chcę zmienić szybko miejsce albo poprawić pozycję. Ok, to zaledwie kilkadziesiąt sekund, ale ziarnko do ziarnka… i będzie później te kilka kilometrów więcej w trasie, a wiadomo, że to jest ogromna różnica, szczególnie w trudnych warunkach. Korzystaliście albo korzystacie nadal z takiego lub podobnego urządzenia?

Pozdrawiam i szerokości :)
azima
Nowicjusz

Przebieg/rok: 32tys. km
Auto: Citroen
Silnik: 1.4 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Kamiq - miejski SUV Skoda Kamiq - miejski SUV
    Nowy miejski SUV ŠKODY, dedykowany dla chińskiego rynku model KAMIQ, został oficjalnie zaprezentowany 23 kwietnia. KAMIQ stanowi uzupełnienie gamy SUV-ów ŠKODY, w której znajdują się już modele ...
    Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Yeti Sochi
      VW Touareg (2018)
      BMW E30 PickUp, 2
      19