Tani oraz dobry warsztat\mechanik w Warszawie?

Re: Tani oraz dobry warsztat\mechanik w Warszawie?

17 Lut 2017, 09:54

Nie wiem o jakie konkretnie chodzi naprawy, nie mniej jednak jeżeli bierzemy pod uwagę generalnie przegląd auta, w przypadku fordów warto skrorzystać z oferty Motorcraft dla aut czteroletnich i starszych. W ramach tej oferty można zlecić za 279 złotych przegląd auta, jak również wymianę konkretnych filtrów.
Andrzej36
Nowicjusz

Auto: Ford

18 Lut 2017, 21:08

Na ulicy Estrady jest Auto-Widawski - w moim odczuciu najlepszy mechanik z dużym doświadczeniem. Jeżdżę do niego od wielu lat. Ceny nie są wysokie.
korniszon79
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 06 1998
Przebieg/rok: 42tys. km
Auto: Skoda Superb
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

27 Mar 2017, 16:38

Jeśli chodzi o jaguary i land rovery to najlepszy jaki znam serwis jest pod Warszawą, konkretnie w Piasecznie, mają stronę jaguar-serwis.pl
Marekow
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 18 03 1988
Auto: Lexus IS
Rok produkcji: 2007

24 Kwi 2017, 11:12

Nie wierze już w żadne forum, polecanie mechaników na forach to jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji. Sami sobie wpisy robią. Jak mechanik to tylko z polecenia a i to lepiej być przy samochodzie. Miałem awarie zawieszenia w oplu i warsztat znaleziony na dobrym mechaniku ,Na topie w rankingu - max gwiazdek i co
? Naprawę wycenili na prawie 2000 zł ....samochód wart 3000 i dobrze że nie skorzystałem bo okazało się że z robocizną wymiana pod Warszawą kosztowała 250zł ....hallllllllooo 250 zł a nie 2000 zł . Auto jeździ do dziś i ma się dobrze. Nie polecam, żadnego mechanika z Warszawy, Nie mam do nich zaufania. Prostą czynność potrafią spartolić albo jak już zrobią to cena z kosmosu. Drugie auto też miało przygodę ze tfu fachowcami..... reklamują się wymiana akumulatorów , specjaliści -----urwali mi osłony od akumulatora , mało gdybym nie przypilnował to urwaliby mi kawałek karoserii bo panu nie chciało się wszystkich śrub odkręcić tylko zaczął odginać element.
alicjatylko
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 02 1990
Przebieg/rok: 26tys. km
Auto: opel astra
Silnik: 1.6 8v 77km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

24 Kwi 2017, 13:48

ja zawsze jeżdżę do Euromaster na ulicy Kolejowa 8/10
bolek778
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 05 1979
Auto: Audi

12 Maj 2017, 16:30

Ja zawsze korzystam z usług tego warsztatu w Warszawie [reklama] Panowie z serwisu bardzo fachowo sprawdzili i wymienili czynnik chłodzący. Okazało się też, że był drobny przeciek. Całą usterkę wykryli w krótkim czasie, więc nie musiałem długo czekać.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 12 Maj 2017, 17:11, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Tomi78
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 04 1993
Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...
    Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...

• Re: Tani oraz dobry warsztat\mechanik w Warszawie?

16 Cze 2017, 13:05

Ja znam w Warszawie dobry mobilny warsztat samochodowy. Nazywają się besthol i robią mechanikę i elektrykę. Można albo przyjechać do nich albo oni przyjeżdżają jak się ich wezwie i całodobowo działają, więc to na plus. Mi robili alternator z dojazdem do mnie (przyjechali, postawili diagnozę, wycenili mi nowy i regenerowany, wymontowali część, założyli nową i działa). Wszystko było sprawnie i cenowo wyszło ok, bo nie musiałem holować do warsztatu. ALe ja to szukam zawsze po opiniach na google maps, bo wydaje mi się że są bardziej wiarygodne.
    lolekmich
    Obserwowany

Auto: Toyota

22 Cze 2017, 13:26

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, opinie w Google, albo na dobrymmechaniku! Ja zawsze serwisuję swoje auto w serwisie pod Warszawą w Piastowie na ul. Struga 6. Specjalizują się w Jaguarach i LR i robią porządną robotę. Ich właśnie znalazłem na dobrymmechaniku! :idea:
    Rauh
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 09 1979
    Przebieg/rok: 13tys. km
    Auto: Jaguar XK8 Coupe
    Silnik: V8 4,0 l
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Sport/Coupe
    Rok produkcji: 1996

03 Lip 2017, 17:14

Ja z Peugeotem jeżdżę na Bemowo. Tam jest takie zagłębie warsztatów blisko skrzyżowania Wrocławskiej i Powstańców Śląskich na przeciwko stacji Circle K.
    O tyle spoko, że jest np warsztat specjalizujący się we francuzach, ale obok w innym można od razu zrobić przegląd techniczny, a na koniec jest też myjnia ręczna. Niby inni właściciele, ale wszystko na miejscu w jednym podwórku. Jak zostawiam w warsztacie to proszę od razu, żeby zaprowadzili na myjkę więc jak odbieram to już wygląda.
    bosman
    Nowicjusz

Zdjęcia: 3
    Miejscowość: Warszawa i okolice
    Prawo jazdy od: 0- 0-2000
    Auto: Mazda 6

17 Lip 2017, 11:46

Dobry i tani często się wyklucza, ale można znaleźć perełki. Polecam serwis audi w Warszawie przy Jana Pawła - Auto Pawlikowscy. Zaliczyłem kilka wizyt u nich i ze wszystkich jestem zadowolony :happy:
    Ich stronka: http://www.autopawlikowscy.pl/
    michalstarski
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 11 2001
    Przebieg/rok: 49tys. km
    Auto: Audi A6
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2009

20 Lip 2017, 10:44

Perełki rzeczywiście można znaleźć z moim Mieciem zaliczyłem już kilka warsztatów w Warszawie, najbardziej zadowolony jestem z serwisu Mercedes Daimlera, tam mam zawsze stały dostęp do oryginalnych części.
    janek34
    Obserwowany

Auto: Mercedes

Dzisiaj, 15:58

Od siebie mogę polecić do Land Roverów i Jagów jaguar-serwis.pl. serwis jest pod Warszawa, ale warto pojechać. Mają niskie ceny i długie doświadczenie z tymi markami. Sprawdziłem nie raz na własnej skórze - "warsztat-pewniak" :ok:
    Rauh
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 09 1979
    Przebieg/rok: 13tys. km
    Auto: Jaguar XK8 Coupe
    Silnik: V8 4,0 l
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Sport/Coupe
    Rok produkcji: 1996

• Warto przeczytać
    • Celica 2000 liftback, bok lewy