Tani tylno napędowiec

Re: Tani tylno napędowiec

02 Cze 2011, 09:56

Ja też polecam stare hot-hatche.
BMW czy Mercedesy wymagają dużych i dość kosztownych ingerencji w zawieszenie aby dawały sobie jakoś radę, są po prostu zbyt miękkie na tor, poza tym z małym litrażem ich osiągi nie będą zachwycać.
A SWAP + kompleksowe przerobienie raczej nie wchodzi w grę? przynajmniej tak mi się wydaje, że skoro przeznaczasz 2tys. zł to chcesz to zrobić jak najmniejszym kosztem.
Jasiek90
Stały forumowicz

Miejscowość: Zawichost
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Chrysler PT Cruiser/Seat Arosa
Silnik: 2.4-152 KM/ 1.7 SDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Tani tylno napędowiec

02 Cze 2011, 16:04

Dziękuję za odpowiedzi. Wiem że aby się pościgać i robić dobre "czasy" lepsza będzie przednionapędówka, nad takimi też się zastanawiam, peugeot 106 albo suzuki swift to całkiem dobra opcja. Z drugiej zaś strony chciałbym mieć tą frajdę z jazdy tylnonapędowym samochodem i podszkolić swoje umiejętności w prowadzeniu. To autko to narazie jak to kolega powiedział for fun, więc jak najniższym kosztem i nie jokoś wypasione. Subaru było by w porządku ale jednak ubezpieczenie wyszłoby dużo a ja chcę samochód sam opłacać z jakiś chwilowych zarobków ponieważ ciągle się uczę i nie zarabiam. Sierra byłaby super, miałem Mondeo 4x4 136KM na początek kariery kierowcy :P i przyznam że był zajebistym samochodem :) no ale jak mówię, samochód normalnie to mam, na ojca oczywiście który płaci kilkaset złotych, mi krzyknęli ok 2000zł więc sami rozumiecie ;p
zonek
Nowicjusz

Miejscowość: Bielsko-Biała
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] i40 2,0 GDi / Optima I 2,0 / 508 1,6 THP / Passat B7 1,8 TSI [D] i40 2,0 GDi / Optima I 2,0 / 508 1,6 THP / Passat B7 1,8 TSI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2011 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai i40 2,0 GDI - 177KM - Kia Optima ...
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w australijskim rankingu wyników uzyskanych w testach zderzeniowych ANCAP. W testach przeprowadzonych przez australijską organizację badawczą Australian New Car Assessment Program (ANCAP), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50