Tanie autko - najlepiej roadster

tanie autko - najlepiej roadster

04 Cze 2012, 23:14

Witam,

Szukam jakiegoś niedrogiego auta (planuje na nie przeznaczyć koło 8k), chciałbym żeby było w miarę niezawodne, ładne, i raczej preferowałbym niewielkie samochody. Z tych które mi się podobają:
- fiat barchetta
- alfa 147, 156
- mazda mx-5

Pytanie czy w tej cenie da się z wymienionych modeli znaleźć coś porządnego czy to raczej będzie szrot. Z tego co widziałem najłatwiej chyba o barchette, bo ceny ich zaczynają się od 5k zastanawia mnie tylko co to jest warte.
buka
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe modele Mitsubishi eK Wagon i eK Custom Nowe modele Mitsubishi eK Wagon i eK Custom
    Firmy Mitsubishi Motors Corporation i Nissan Motor Co., Ltd. ogłosiły nazwy i zaprezentowały sylwetki nowych, wspólnie opracowanych samochodów segmentu mini przeznaczonych wyłącznie na rynek japoński. Sprzedaż ...
    Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy
    Zaprezentowane po raz pierwszy na Salonie Samochodowym w Hanowerze w 2010 roku, a następnie w wersji Maxi na Salonie w Genewie w 2011 roku Renault Kangoo Z.E. Trafiło do sieci sprzedaży w Polsce we wrześniu 2012 roku. Model ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      GTP Light