Tanie auto i łatwe do z tuningowania.

Re: Tanie auto i łatwe do z tuningowania.

16 Maj 2010, 20:41

hosearmando1 napisał(a):Ja bym szukał auta Japońskiego (Mazda, Honda) mają fajną stylistykę i wiele osób lubi je tuningować... Mazda MX-6 lub MX-3 , Honda Civic coupe... szukaj a znajdziesz :D

Dokładnie, podpisuję się pod tym. Kupując japońskie auto od razu idziesz w kierunku JDM - unikalnych części dostępnych tylko w Japonii. Do dyspozycji masz masę rzeczy, których w Europie w ogóle nie było, np. składane elektrycznie lusterka, skrętne halogeny, climatronic, inne lampy tylne/przednie, opcjonalne pakiety stylistyczne, owiewki itd. itp. Do tego masz oficjalnych tunerów: Honda - Spoon, Mugen, Mazda - Mazdaspeed. To jest gustowne podejście do zmian.
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam

18 Maj 2010, 03:14

InfinitiG35 napisał(a):Jeśli chodzi o unikalny samochód to jeśli utargujesz to kupisz sobie prawie 200 Konny samochód! Chodzi mi o Nissana Maxime z 1997. Taki jak ten! [link wygasł] Oczywiście jest to samochód z USA ale słynie z bezawaryjności gdyż miałem go przez ok 9 lat i jedyne co trzeba było wymieniać to Klocki hamulcowe, Olej i oczywiście Paliwo :). Myślę że jest to najlepszy samochód gdyż dorównuje Nissanowi Skyline który jest droższy. Jeśli myślisz o czym innym to kup se po prostu Honde Civic z 2000 roku i bądz przeciętny jak inni! Miej 60 konny silnik i niech cie skutery na światłach wyprzedzają.

Jak masz pisać takie głupoty to lepiej w ogóle nic nie pisz. W czym Nissan Maxima dorównuje Nissanowi Skyline? Tego nawet nie ma jak porównać. Dwa zupełnie inne samochody.
Pokaż mi Civica z 2000 roku, który ma 60 konny silnik...

Co do auta do tuningu to także byłbym za jakimś japońcem i w styl JDM zrobić. Za 12 k nie kupisz niewiadomo jak kultowego auta. No chyba, że masz ochotę znaleźć coś zdezelowanego i pobawic się w duże modyfikacje, budowę pewnych rzeczy od podstaw itd. Ty jednak wspomniałes tylko o tuningu optycznym. Tak z ciekawości... Ile chcesz na ten tuning przeznaczyć pieniędzy?
Klakier
Początkujący

Miejscowość: Płock

18 Maj 2010, 19:57

jakąs toyote sobie kup. albo Honde CRX albo BMW jakies ..
Szczotek
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

21 Maj 2010, 18:50

Klakier napisał(a): Tak z ciekawości... Ile chcesz na ten tuning przeznaczyć pieniędzy?

Myślę że jakieś kolejne 12 000zł.
raf2291
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Infiniti Q50
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył