Tanie auto w automacie. Co wybrać???

Tanie auto w automacie. Co wybrać???

26 Sty 2009, 20:30

Witam. mam problem. dysponując kwotą 5tyś zł chciałbym kupić samochód koniecznie z automatyczną skrzynią biegów. poj. do 2litrów. Mam na oku kilka modeli:
-VW Passat 91r 1,8benz gaz
-Mercedes 190 2.0D 87r
-Honda Civic 91r 1.4bez
-Opel astra 1.8 92r
Pomóżcie w wyborze...
Może macie jakieś inne sugestie byłbym wdzięczny.
micek_gks
Nowicjusz

Miejscowość: Kościerzyna

Re: Re: Tanie auto w automacie. Co wybrać???

26 Sty 2009, 20:39

ja bym sobie darował takie stare wozy , stare automaty są mulaste , pozatym te samochody mają bliżej na złom niż na trase
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika

Re: Re: Tanie auto w automacie. Co wybrać???

26 Sty 2009, 20:41

Moim zdaniem nalepsze automaty w tym przedziale wiekowym robil Mercedes. Nie byly to tez idealne skrzynie, ale lepsze od konkuretnow:) Najbardziej wytrzymale. Pozdrawiam i zycze udanego wyboru.
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania? Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania?
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...
    UAZ Hunter UAZ Hunter
    Rosyjska terenowa legenda pojawiła się w 1972 roku i szybko zyskała uznanie służb mundurowych. Mówi się, że od tego czasu samochód ten uczestniczył w prawie każdym konflikcie zbrojnym. Obecnie w ofercie znajduje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Body Nissan Skyline R34 by Blackdogg
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED
      MMI Navigation plus, Audi A7 Sportback
      Quad i ATV w wyścigu