Tanie auto w eksploatacji i utrzymaniu.

Tanie auto w eksploatacji i utrzymaniu.

28 Gru 2012, 09:36

Witam.
Tak jak w temacie widać poszukuję auta nie drogiego w utrzymaniu. Ogólnie jestem za dieslem, a benzynka tylko w gazie. Generalnie celuje w samochód który ma nie drogie części, jest przede wszystkim mało awaryjny i pali w granicach rozsądku. Nie chciałbym też nadmiaru elektroniki bo z tym zawsze są problemy, jak również sprzęgła dwu-masowe, pompo-wtryski itp. Ogólnie rozglądam się za Passatm b5 - jak sądzicie to dobry wybór? Sedan bądź kombi - to już nie gra większej roli, aby był wizualnie ładny. Jeżeli macie jakieś rady bądź pomysły co do innych marek to chętnie poczytam i zwrócę na nie uwagę. Kwota jaką mam do wydania to 14 tyś.
Z góry dziękuję
wojtek88
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...
    Bezpieczna podróż na ferie zimowe Bezpieczna podróż na ferie zimowe
    Ferie są dla kierowców okresem wyjazdów rodzinnych w góry, na narty czy na wypoczynek. Wypadające w okresie zimowym podróże oznaczają trudne warunki na drogach, a co za tym idzie wymagają dobrego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005