Tanie auto w eksploatacji i utrzymaniu.

Tanie auto w eksploatacji i utrzymaniu.

28 Gru 2012, 10:36

Witam.
Tak jak w temacie widać poszukuję auta nie drogiego w utrzymaniu. Ogólnie jestem za dieslem, a benzynka tylko w gazie. Generalnie celuje w samochód który ma nie drogie części, jest przede wszystkim mało awaryjny i pali w granicach rozsądku. Nie chciałbym też nadmiaru elektroniki bo z tym zawsze są problemy, jak również sprzęgła dwu-masowe, pompo-wtryski itp. Ogólnie rozglądam się za Passatm b5 - jak sądzicie to dobry wybór? Sedan bądź kombi - to już nie gra większej roli, aby był wizualnie ładny. Jeżeli macie jakieś rady bądź pomysły co do innych marek to chętnie poczytam i zwrócę na nie uwagę. Kwota jaką mam do wydania to 14 tyś.
Z góry dziękuję
wojtek88
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

TVR Sagaris - końcówki wydechu rozchodzące się na boki TVR Sagaris - końcówki wydechu rozchodzące się na boki
    Brytyjski TVR nigdy nie był popularną marką, ale stylistyka jego samochodów jest znana wszystkim fanom sportowych aut. Doskonałym przykładem, na co stać Brytyjczyków jest model Sagaris. To produkowane jedynie ...
    Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa
    Budując nowy zakład produkcyjny w meksykańskiej miejscowości San José Chiapa, Audi jeszcze bardziej wzmacnia pnącą się w górę sprzedaż na rynku północnoamerykańskim. Położenie kamienia węgielnego w stanie ...

•