Tanie auto z tylnym napędem !!!

Re: Tanie auto z tylnym napędem !!!

05 Sie 2011, 13:12

barol91 napisał(a):A ja powiem duży i mały Fiat :mrgreen: malucha sam mam więc wiem jak to lata :wink:
[link wygasł]

I 1:30 do setki? :D
Maluch... da się kręcić bączki. Nadsterowne cholerstwo jest, ale to nie typ auta do zabawy i ogólnie pojętego FUNu. ;)
"Kup mocne sportowe auto, załóż gaz"
"Nawet dobre zapalniczki są na benzynę"
Atreyu
Początkujący
Awatar użytkownika

05 Sie 2011, 17:35

A przepraszam czy to auto ma służyć do zabawy czy do wyścigów? :roll:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

05 Sie 2011, 18:20

Im mniejsza moc, tym mniejszy fun.

Nieporównywalnie więcej zabawy, da przednionapędowy CRX, niewiele cięższy od malucha, o mocy 150KM, niż coś co nie ma 50... :P
"Kup mocne sportowe auto, załóż gaz"
"Nawet dobre zapalniczki są na benzynę"
Atreyu
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł
    Do stworzenia tego poradnika skłoniły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że na nasze forum trafia sporo osób, które chcą kupić auto w przysłowiowej "cenie średniego roweru" do dojazdów do pracy, szkoły, ...
    Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów? Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów?
    Odpowiedź na tytułowe pytanie to jedna z ważniejszych decyzji, którą podejmuje się przy zakupie nowego samochodu. Za wyborem manualnej lub automatycznej skrzyni biegów mogą przemawiać argumenty czysto pragmatyczne, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      GTP Light