Tanie łańcuchy

Tanie łańcuchy

12 Gru 2011, 17:32

Orientuje sie ktos czy takie prawie ze najtansze lancuchy z allegro sa cos warte? Jezdze czasami ze znajomymi na narty, mam naped na tyl i nawet przy dobrych oponach czasami sa spore problemy, chodzi mi zeby miec lancuchy w bagazniku na wszelki wypadek, tylko pytanie czy jakies 1-sze najtansze w ogole jest sens wozic? Nie bedzie wiecej problemow niz to warte z zalozeniem, albo ze sie rozleca jak 2-3 razy je zaloze?

[link wygasł]
Np takie cos? Wiem ze mozna kupic duzo lepsze i drozsze lancuchy, ale troche szkoda kasy na cos co bedzie w bagazniku glownie lezalo, a do 1-dniowych wypadow moga sie przydac.
Czimi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota SA 1949 rok Toyota SA 1949 rok
    Pierwszy powojenny samochód Toyoty to właśnie niewielki SA. Model istotny, ponieważ przez następne 15 lat Toyota była znana właśnie z tego rodzaju aut. Toyota SA to jeden z pierwszych niewielkich samochodów, ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•