Targi EkoFlota 2019

08 Mar 2019, 13:17

Ten rok przyniesie duże zmiany w realizacji targów EkoFlota. Impreza powraca do terminu jesiennego, rozszerza swoją formułę, odświeża identyfikację wizualną, ale przede wszystkim wiąże się z największym partnerem targowym w Polsce – Grupą MTP. Wydawca magazynu „Menadżer Floty”, twórca targów EkoFlota, podpisał umowę o wspólnej organizacji tegorocznej imprezy z Grupą MTP, niekwestionowanym liderem branży wystawienniczej w Polsce. Impreza odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w dniach od 9 do 11 października 2019 r.
Targi EkoFlota 2019 "Grupa MTP obecna jest na rynku motoryzacyjnym za sprawą organizowanych od lat wydarzeń takich jak: Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce, Retro Motor Show w Poznaniu, Auto Nostalgii w Warszawie czy też w branży warsztatowej poprzez Targi Techniki Motoryzacyjnej. Połączenie sił z "Menadżerem Floty" i wspólna organizacja targów EkoFlota idealnie uzupełnia portfolio naszych wydarzeń" – mówi Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich. "Jestem przekonany, że wspólnie stworzymy nową jakość wydarzeń na rynku flotowym w Polsce, dostarczając wielu pozytywnych emocji i inicjując okazję do zdobycia nowych kontaktów biznesowych" uzupełnia Kobierski. "Bardzo się cieszę, że Grupa MTP zdecydowała się na wspólną organizację naszych targów. Pokazuje to, jaki potencjał drzemie w EkoFlocie, skoro stała się przedmiotem zainteresowania tak poważnej instytucji . W tym roku spodziewamy się ponad 10 000 klientów biznesowych, na których będzie czekać ekspozycja o powierzchni 9 000 m2" mówi Piotr Wielgus, redaktor naczelny „Menadżera Floty”. "Tegorocznej EkoFlocie będzie towarzyszyło hasło „Motoryzacja Przyszłości”, co oznacza, że zrobimy duży krok naprzód i zaprezentujemy wszystkie najnowsze trendy branżowe" dodaje Wielgus.

Sukces wydarzenia determinuje między innymi szeroka kampania skierowana do klientów Grupy MTP, współpracujących przez cały rok przy okazji organizowanych targów dla branż takich jak budownictwo, żywność i gastronomia czy technologie przemysłowe oraz, oczywiście, Poznań Motor Show, którego partnerem medialnym został "Menadżer Floty".

Ponadto, w tym samym czasie będą się odbywały targi POL-ECO SYSTEM, czyli największe wydarzenie w branży ochrony środowiska w tej części Europy. Synergia z targami POL-ECO SYSTEM pozwoli na dotarcie do jeszcze szerszej grupy docelowej oraz gwarantuje jak największe zainteresowanie instytucji rządowych i samorządowych.

Uroczyste otwarcie targów EkoFlota odbędzie się 9 października. Będzie to także dzień prasowy, na który zapraszamy dziennikarzy. Tego dnia odbędzie się konferencja E-Mobility, z udziałem znamienitych gości z Polski i zagranicy. Wręczymy także nagrody targów EkoFlota. Podczas trzech dni trwania imprezy będzie można podziwiać nie tylko wystawę statyczną, ale także skorzystać z jazd testowych w "miasteczku motoryzacyjnym".

Wstęp na targi jest bezpłatny dla zarejestrowanych gości. Rejestracja ruszy wkrótce. Trwa już sprzedaż powierzchni wystawienniczych.

źródło: MTP
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3632
Zdjęcia: 12851
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6