Tekturowe rejestracjie.

tekturowe rejestracjie.

26 Paź 2007, 17:12

Witam,

Mam takie pytanie odnośnie tekturowych rejestracji. W tym tygodniu kupiłem samochód sprowadzony z Niemiec. Autko zostało wyrejestrowane i orginalne tablice zostały w Niemczech. Koleś który sprowadził to autko, przyjechał na rejestracjach zrobionych z tyktury. Teraz jestem w trakcie załatwiania wszystkich formalności (Urząd celny wyda mi dokumenty dopiero za 2 tygodnie).
Mam już zrobiony pierwszy przegląd w Polsce, oraz Polskie ubezpieczenie ważne do 10.11.2007 roku. Czy na tych tablicach mogę jeździć dopóki nie mam zarejestrowanego autka w kraju???
cwiru_go
Nowicjusz

Re: tekturowe rejestracjie.

26 Paź 2007, 22:00

Tablice z tektury?Podejrzewam,że policja może to zakwestionować.Raczej tak nie da się jeździć.Może skończyć się na odholowaniu samochodu na parking.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości
    W przyszłości nie będzie istniał tylko jeden jedyny typ samochodu - formy mobilności będą różne. Dlatego projektanci Audi tworzą nowe koncepcje i kreatywne idee. Zasadniczo, kierują się wytyczną nowoczesnego sportowego ...
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

• Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light