Tekturowe rejestracjie.

tekturowe rejestracjie.

26 Paź 2007, 17:12

Witam,

Mam takie pytanie odnośnie tekturowych rejestracji. W tym tygodniu kupiłem samochód sprowadzony z Niemiec. Autko zostało wyrejestrowane i orginalne tablice zostały w Niemczech. Koleś który sprowadził to autko, przyjechał na rejestracjach zrobionych z tyktury. Teraz jestem w trakcie załatwiania wszystkich formalności (Urząd celny wyda mi dokumenty dopiero za 2 tygodnie).
Mam już zrobiony pierwszy przegląd w Polsce, oraz Polskie ubezpieczenie ważne do 10.11.2007 roku. Czy na tych tablicach mogę jeździć dopóki nie mam zarejestrowanego autka w kraju???
cwiru_go
Nowicjusz

Re: tekturowe rejestracjie.

26 Paź 2007, 22:00

Tablice z tektury?Podejrzewam,że policja może to zakwestionować.Raczej tak nie da się jeździć.Może skończyć się na odholowaniu samochodu na parking.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chika Kako i Lexus zmieniają reguły gry Chika Kako i Lexus zmieniają reguły gry
    Chika Kako należy do najbardziej inspirujących kobiet w branży motoryzacyjnej. Stanowisko głównego inżyniera zajęła jako pierwsza kobieta nie tylko w Lexusie, ale w całej Japonii. To kobieta, która zmieniła ...
    Nissan Note - opracowany pod kątem europejskich dróg Nissan Note - opracowany pod kątem europejskich dróg
    Dzięki innowacyjnej stylistyce, debiutującym w tym sektorze technologiom oraz gamie zaawansowanych silników, nowy Note silnie zaistnieje w segmencie B. Produkowany w Europie Note został opracowany pod kątem europejskich ...