Testery do ciężarówek

Testery do ciężarówek

23 Maj 2017, 10:30

Jakie testery do ciężarówek macie w swoich warsztatach? Ja znalazłam Jaltest i słyszałam dobre opinie, ale nie wiem ile taka przyjemność może kosztować. Czy ktoś spotkał się z tym oprogramowaniem? Może coś więcej powiedzieć?
AnnaS
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 11 2000
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Iveco EuroTech
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

Re: Testery do ciężarówek

12 Cze 2017, 17:03

Może zacznijmy od tego jakim masz samochód diagnozować takim testerem bo to jest bardzo ważne w tym przypadku. Jak i model, rok produkcji, silnik i pojemność oraz moc?
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przyszłość należy do samochodów na wodór Przyszłość należy do samochodów na wodór
    Wyniki najnowszych badań przeprowadzonych przez KPMG pokazują, że na samochody z napędem wodorowym czeka świetlana przyszłość. Ponad połowa polskiej kadry zarządzającej uważa, że takie pojazdy są obecnie trendem numer jeden ...
    Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...

•