Toledo dziwne objawy duzo pali

toledo dziwne objawy duzo pali

09 Gru 2010, 21:54

witam jak w temacie posiadam seata toledo I z 1994r i mam taki problem iz bardzo duzo pali około 16L gazu został wymieniony filter podstawa pod wtryskiem i niby dobrze ustawiony posiadałem gdzies wydruk z tej diagnostyki i jak porównywałem w necie to wynik naprawde super ale ja tego za bardzo nie odczyłem w kosztach dam taki przykład jak tankuje gaz w obecnej cenie 2,44 na orlenie za 20zł to przejade jakies 50kilometrów a na pełnym zbiorniku około 230 poradcie cos bo juz mam dosc tych gaziarzy i wydawanie kasy na darmo iz widze ze nie jeden mnie naciagnoł
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy? Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy?
    Polscy policjanci karali w zeszłym roku blisko 250 osób dziennie za korzystanie z telefonu podczas jazdy! Używanie smartfonu, gdy prowadzimy samochód, może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze. ...
    [C] Cee’d I 1,6CRDi / 3 II 1,6MZR-CD / Astra J 1,7CDTi / 308 I 1,6HDi [C] Cee’d I 1,6CRDi / 3 II 1,6MZR-CD / Astra J 1,7CDTi / 308 I 1,6HDi
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010r. Wytypowane modele do zestawienia: - Kia Cee’d I 1,6 CRDi - 115KM (głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light