Top Gear wyśmiewa Polaków

11 Lut 2009, 17:40

Ale jak Clarkson chciał wyłożyć kafelkami podłogę w Mercu, to tylko Polacy się tego podjęli. Co do testu Poldka, to miał szczęście, bo u nas takich wypasionych wersji nie sprzedawali.
heemir
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 23
Miejscowość: Żory
Prawo jazdy: 0- 0-1984
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Audi 80 B4
Silnik: 1.9 TD 75KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

17 Lut 2009, 23:11

Kiedys rozmawiałem z Włochami ,jeden mowi mi wy Polacy to wszyscy jesteście alkoholikami,ja sie go pytam dlaczego tak sadzisz?Bo wszyscy Polacy których znam piją jak ch...a ,przy sklepach spotkasz tylko pijacych Polakow nikogo innego.Ja sobie mysle co im tu powiedzieć?Powiedzialem ze w Polsce nie ma ani jednego alkoholika,po tym zdaniu wzburzenie było okrutne,mysle sobie ch...a narobilem sobie bigosu.Oni do mnie ty klamco jak możesz takie kity nam wciskać a ja dalej powtórzyłem im to samo i dodalem a wiecie dlaczego? :shock: Bo wszyscy alkoholicy Polacy sa we Włoszech! :lol: :lol: :lol: Panowie powiem wam tak ,nie dziwcie sie,że śmieją się z nas.Rumuna na ulicy pijanego nie spotka chociaż kulturowo oni są w piwnicy,Ukrainca nie spotka na ulicy pijanego chociaż w chlaniu zdobywają profesury i my Polacy moglibysmy nauki picia u nich pobierać ale oni?Chleją jak ch...a ale tylko po domach na ulicę nie wyjdą pijani.Polacy?Dajcie spokoj wstyd!Ja się wstydziłem,że jestem Polakiem!!! :twisted:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

19 Lut 2011, 21:06

To jest tylko nabijanie się pod publikę, nie bierzcie tego na serio. Oni się nabijają ze wszystkich, nie tylko znas :wink:
mikael82
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: Olsztyn

02 Mar 2012, 10:30

oczywiscie, ze to nie było może bardzo śmieszne, ale pamietajmy że my pozwalamy, sobie na ten wizerunek, nie chamując młodzież ;] ja tam sie nie dziwie, ze tak o nas pisza
Anguis
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: citroen pluriel

03 Cze 2014, 22:11

Przesadzili nie przesadzili... Wiadmo jak wyglada ten program i ze jest tez duzo humoru. A i kazda nacja ma inne poczucie chumoru.
Clarkson lubie taki chamski/czarny chumor i podoba sie to wieli mi tez nawet jak bylo o polakach. Smieja sie tak samo ze wszytkich a nie raz wypowiadali sie tez dobrze o polakach takze luzujcie. Wiecej dystansu:P
To te trzy litery, które zawróciły w głowie nie jednemu, BMW
eMiLxPompa
Początkujący
 
Posty: 95
Zdjęcia: 98
Miejscowość: Tarnów
Prawo jazdy: 24 05 2010
Auto: nie mam

03 Paź 2014, 12:24

A co się dziwić jak taka prawda
Cyprian56
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 13 08 2003
Przebieg/rok: 46tys. km
Auto: Mondeo
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Przełomowe innowacje Toyoty, o których nie wiedzieliście
    Pierwszy elektryczny SUV na świecie, pierwsze auto wyścigowe z turbo czy też pierwsze sprzęgło bez toksycznego azbestu to tylko kilka z licznych innowacji Toyoty, które zmieniły i nadal pozytywnie zmieniają świat motoryzacji. ...
    Toyota Land Cruiser
    Historia tego modelu sięga lat 50. ubiegłego wieku. Wtedy to został zaprezentowany przez Toyotę model BJ – zgrabna terenówka, która sprawdzała się w trudnym terenie. Zalety samochodu – prosta konstrukcja ...

23 Paź 2014, 14:24

Oni się śmieją ze wszystkich po kolei, więc jak bym tak nie przywiązywał wagi do jednego z żartów.
bartolomez
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 10 11 1981
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Citroen Xsara VTS
Silnik: 2.0 163KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe

12 Mar 2015, 21:21

Top Gear ma własny styl, który jest wyjątkowy. Śmieją się oni ze wszystkich dzięki czemu ten program ma swój własny styl.
Fan123
Nowicjusz
 
Posty: 14
Zdjęcia: 20
Auto: Nie mam

06 Lip 2015, 10:53

nie ma co się tym przejmować aż tak bardzo, wyśmiewają się ze wszystkich po kolei, francuzów, rumunów, cyganów, rosjan itp.
marekjanowski
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 15 04 1984
Auto: Chevrolet Aveo

08 Mar 2016, 13:05

Eee, nie brałbym tego do siebie, oni wyśmiewają się dosłownie ze wszystkich, najwięcej z Francuzów i Niemców więc nie jest z nami tak źle.
Właśnie między innymi dlatego tak lubię ten program, że nie zostawią na nikim suchej nitki, gdy mają ku temu powód i nie boją się tego robić.
Opinia o Polakach za granicą nie jest najbardziej pozytywna bez względu, gdzie się pojedzie, stereotypy stereotypami, ale my sami bardzo często tylko potwierdzamy te stereotypy.
Dlatego uważam, że nie należy się oburzać, bo to wynika ze specyfiki tego programu.
zisaw5
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 10
Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy: 16 07 2006
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.4 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005