Toyota avensis 1998r nie działaja szyby elektryczne

Toyota avensis 1998r nie działaja szyby elektryczne

26 Lip 2010, 20:32

Witam.Mam problem z szybami elektrycznymi w toyocie avensis,a mianowicie zrobiłem przypadkiem zwarcie na przełączniku od sterowania szybami i chyba coś spaliłem.Przepatrzyłem juz wszystkie bezpieczniki i były dobre.Nie wiem czy to jakiś przekaznik czy tez moze cos powazniejszego.Moze orientuje się ktoś co mogło się stac i który przekaznik jest odpowiedzialny za szyby? Z góry dziękuje za pomoc!!!
StabachArtur
Nowicjusz

Miejscowość: Gorlice

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle
    Nowy pakiet wyposażeniowy Limited Edition Lifestyle świeci jeszcze jaśniejszym światłem dzięki walorom estetycznym BMW 1 Coupe i BMW 1 Convertible. Wchodzące w skład pakietu ekskluzywne dodatki wysokiej jakości zostały szczególnie ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI