Toyota Avensis czy Mazda 6

Toyota Avensis czy Mazda 6

07 Lut 2013, 11:49

Interesuje mnie zakup Diesla, myśle nad Toyota Avensis albo Mazda 6. Nie wiem który lepszy, Toyote miałem okazje prowadzić, nawet fajne autko. Cena do 20tys. Oczywiście jak będzie podstawowa cena 20tys za auto sprowadzone + tam opłaty za rejestracje i nowe Oc to też wchodzi w gre. Nie musi być to samochód sprowadzony. Silnik Diesla Toyoty D4d 2.0 i Mazdy 2.0 136km. Chciałbym usłyszeć wszystkie za i przeciw. Spalanie samochodu gra oczywiście role w tych "trudnych" czasach, ale nie jest warunkiem decydującym o wszystkim. Mazda w tej cenie ma lepsze roczniki i przebiegi, przy tym niejednokrotnie lepsze wyposażenie. Oczywiście chciałbym dużo "bajerów", ale podstawa to klima automatyczna, elektryka lusterek i szyb, ewentualnie jakiś tempomat to nie będzie nic złego. Często słucham radia, więc też nagłośnienia bym nie chciał jakiegoś trupa z dwoma głosnikami, ale bez szaleństw. Typ samochodu kombi jeśli to robi jakąś różnice. Będe wdzięczny za każdą pomoc.
Dawerty
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 09 1989
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Mercedes
Silnik: 2.5 d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Nissan LEAF - Czy wiesz, że... Nowy Nissan LEAF - Czy wiesz, że...
    1. Korzystając z wyjątkowej aplikacji CARWINGS , kierowca może "zadzwonić" do swojego samochodu, aby sprawdzić stan naładowania akumulatora lub wyszukać w pobliżu stację ładowania, skorzystać z usługi Google Send-To-Car, ...
    Transport ładunków sypkich Transport ładunków sypkich
    Do przewozu sypkich i suchych produktów luzem niezbędny jest odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowana kadra. Ważne jest także wieloletnie doświadczenie pozwalające odpowiednio transport przygotować oraz przewidzieć prawdopodobne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009