Toyota Carina E nie pali

Toyota Carina E nie pali

15 Cze 2015, 22:47

Witam! Pisze post poniewaz mam problem z moją Carinką. Od początku zeby bylo szczegółowo. Otóż, poprzedni wlasciciel jezdzil tylko na gazie, benzyny wgl nie bylo, ale zawsze na gazie palil elegancko wbez problemu wiec tez tylko na gazie jezdzilem. Wkoncu braklo gazu razu, zalalem z 2 litry benz próbowalem odpalic i nic, tata zaciagnał n a stacje zalalem gaz, odpalil git. I ostatnio tez braklo, dolalem 5l benzyny, nie odpalil, kiepsko kręcił wiec nowy akumulator kupiłem. Zaciagniety na stacje, dolane gazu, a tu nic, nie pali wgl, na pych tez nic jak od razu próbowalismy. Kręci elegancko silnik, ale nie załapie, nawet nie czuc ze próbuje załapac. słychac po przekreceniu na zapłon pare razy takie ;pyk; i czuc paliwo pod maska. ale z odpalenia nici. Co to by mogło byc?
Sebuscr7
Obserwowany

Auto: Toyota Carina E
Paliwo: Benzyna + CNG

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Luxury Sedans, Midsized - Audi A6 Luxury Sedans, Midsized - Audi A6
    Czasopismo "Consumer Reports" ogłosiło Audi A6 najlepszym samochodem w kategorii luksusowych sedanów średniej wielkości - "Luxury Sedans, Midsized". Redakcja magazynu oceniała właściwości jezdne, jakość wnętrza, zużycie ...
    Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy
    Wyjazdy na narty dają miłośnikom tego sportu dużo radości i satysfakcji. Wbrew pozorom narciarstwo alpejskie i podróżowanie samochodem mają wiele wspólnego. By przyjemne doznania z jazdy na nartach i podróży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Men's Day 2009
      Moto Piknik Tychy 2009
      Skoda Superb, Twindoor, pokrywa bagażnika wraz z szybą