Toyota Corolla E12 D4D- zablokowany zamek

Toyota Corolla E12 D4D- zablokowany zamek

11 Wrz 2018, 12:56

Witam wszystkich,
Mam ogromny problem. Od niedawna posiadam Toyotę Corolle E12 D4D z 2002 r.. Wczoraj chyba przypadkowo znajomy rozprogramował mi pilota. Mam tam trzy przyciski III, II i I- największy. Zawsze zamykałam II, a wcisnął chyba III i I. Chyba aktywowano alarm, tylko najgorsze jest to, że nie mogę teraz otworzyć samochodu. Nie mogę dostać się też przez zamek. Kluczyk w wchodzi mi do połowy zamka, w każdych drzwiach. Gdzieś wyczytałam, że jeżeli nie są używane to są zapieczone. Tylko nawet WD 40 nie pomogło. Nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji, a z tyłu pilota mam napisane tylko AAC. Z baterią jest chyba wszystko ok, wszystkie diody działają, palą się też światła. Czy ktoś miał podobną sytuację? Czy obejdzie się bez wizyty u specjalisty?
Paulap21
Obserwowany

Re: Toyota Corolla E12 D4D- zablokowany zamek

11 Wrz 2018, 17:00

Jak masz zapieczone zamki to ich tak łatwo nie rozruszasz. Ooooczywiście zakładając że masz pasujące zamki do kluczyka (co nie musi być takie oczywiste). Psikaj, delikatnie ruszaj i może się uda.

Masz drugi pilot w domu? Spróbuj nim.

Na szybko poszukałem w Google, jedna osoba miała taki sam problem ale nie napisała czy coś pomogło.
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak spać podczas wyprawy samochodowej? Jak spać podczas wyprawy samochodowej?
    Wyjazdowe pomysły na nocleg to prawdziwa karuzela. Do dyspozycji mamy kempingi, agroturystykę, hotele i… własne samochody. Oto kilka sposobów, jak urządzić się z noclegiem i które rozwiązanie może być ...
    Lexus LS 400 (1989–1994) – pragmatyczny, niezawodny i przełomowy Lexus LS 400 (1989–1994) – pragmatyczny, niezawodny i przełomowy
    Marka Lexus zadebiutowała na rynku pod koniec lat osiemdziesiątych wraz z sedanem LS 400. Niedawno doczekaliśmy się najnowszej, piątej już generacji tego modelu. Prawie trzydzieści lat temu debiutancka generacja flagowej ...

•