Toyota Deutschenauto Allegro

Toyota Deutschenauto Allegro

15 Lut 2015, 14:52

Szukałem długo auta dla siebie. Mianowicie interesowała mnie tylko Toyota z silnikiem 1.8 VVTi, ponieważ chciałem ją zagazować. Kupiłem świetne auto na Allegro Deutschenauto i pomimo że sprzedawca raczej sceptycznie wypowiadał się o zagazowaniu tego auta i tak zdecydowałem się je zagazować gdyż cena gazu mówi chyba sama za siebie. Autem jeżdżę do dziś i instalacja świetnie się sprawuje więc również polecam instalację JTG wszystkim którzy szukają oszczędnej jazdy i jakości instalacji LPG
janusz1970
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 05 1970
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: toyota
Silnik: 1.8 vvti
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2 [A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment A - silnik benzynowy o mocy około 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Spark I 1,0 - 66KM - Ford Ka I ...
    Ford Fiesta 1,0 EcoBoost o mocy 100 KM Ford Fiesta 1,0 EcoBoost o mocy 100 KM
    Pod maską opisywanej wersji Fiesty znajduje się trzycylindrowa jednostka benzynowa o pojemności jednego litra, która generuje równe 100 KM. Napęd przekazywany jest za pomocą manualnej skrzyni biegów o ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      GTP Light