Toyota, Honda a może Chrysler?

Toyota, Honda a może Chrysler?

11 Lut 2017, 20:59

Witam,
Rodzinka się powiększa więc nadszedł czas na powiększenie autka, wbór padł na trójkę Honda, Toyota i Chyksera, szukam porad, opinii i wszelakich informacji na temat silników w tych samochodach :
Toyota Sienna 3.5 270KM , 2008/10rok
Honda Odyssey 3.5 244KM 2008/10rok
Chrysler Town &Country 3.6 283KM 2008/10rok
Ogólnie samochody wiadomo po przygodach w USA. Jechałem każdym i powiem że komfort bardzo podobny na plus. No ale wiadomo żeby dobrze poczuć auto to trzeba nim zrobić trochę km. Dlatego zwracam się do Was o wasze opinie, głównie na temat silników ale i również o kosztach serwisowania i nie tylko.
W planie mam zakup bez lpg które planuje założyć ale o tym może później.
Pozdrawiam Grzegorz
grzela
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: audi
Paliwo: Benzyna

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Które samochody elektryczne i hybrydowe można sprzedać korzystnie? Które samochody elektryczne i hybrydowe można sprzedać korzystnie?
    Samochody hybrydowe i elektryczne segmentów A i B to dla wielu kierowców idealne rozwiązanie do miasta. Oferta zelektryfikowanych aut miejskich staje się coraz bogatsza, a ich ceny bardziej akceptowalne. Rozważając ...
    Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM
    Nissan Micra to samochód napędzany przez turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 0,9 litra i o mocy na poziomie 90 KM. Średnie spalanie w tym przypadku to około 4,8 l/100 km, natomiast z użyciem sytemu Start-Stop ...

  •