Toyota Proace City

02 Sty 2020, 17:38

Toyota Proace City jest zupełną nowością w ofercie Toyoty. Nowy model dołączył w 2019 roku do większego Proace i powiększa gamę dostawczaków Toyoty. Samochód opracowano z myślą o użytkownikach potrzebujących pojemnego auta rodzinnego albo kompaktowej furgonetki - stąd dwie wersje nadwoziowe: City oraz City Verso. Ponadto obie odmiany można mieć w dwóch długościach nadwozia - Standard oraz Long.

Dostawczy Proace City - w zależności od rozmiaru - dysponuje przestrzenią ładunkową o maksymalnej pojemności 3,3 lub 3,8 m3. Natomiast rodzinny Proace City Verso może mieć nawet 7 miejsc, a w drugim rzędzie oferuje mocowania Isofix na każdym z foteli, co pozwala zamontować obok siebie nawet trzy foteliki dziecięce.
Toyota Proace City Toyoty Proace City oraz Proace City Verso są dostępne z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi oraz z manualnymi i automatycznymi skrzyniami biegów. Toyota wyposaża ten model również w systemy bezpieczeństwa czynnego. W przypadku rodzinnego Proace City Verso można znaleźć je w standardowym wyposażeniu. Warto również dodać, że Proace City oraz Proace City Verso są objęte gwarancją na trzy lata lub aż 1 000 000 kilometrów.

Proace City otworzył nowy rozdział w historii marki. Wraz z premierą modelu Toyota utworzyła odrębną sieć salonów oraz serwisów skoncentrowanych na sprzedaży i obsłudze samochodów dostawczych producenta — Toyota Professional.

Zobacz 7 premier Toyoty które namieszały na rynku w 2019 roku

źródło: Toyota | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3200
Zdjęcia: 11853
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Akumulatory magazynują energię ze słońca i wiatru Akumulatory magazynują energię ze słońca i wiatru
    Jednym z głównych wyzwań związanych z wykorzystaniem odnawianych źródeł energii jest jej magazynowanie, co pozwoliłoby na zrównoważenie popytu na energię oraz jej podaży. Renault opracowuje rozwiązania ...
    Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo! Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo!
    Często można zaobserwować sytuacje, gdy kierowcy zamiast całkowicie zatrzymać pojazd - np. przed znakiem stop czy przy zielonej strzałce do skrętu w prawo – jedynie redukują prędkość. Grozi to kolizją, policja może ...

  •