Toyota Proace City

02 Sty 2020, 16:38

Toyota Proace City jest zupełną nowością w ofercie Toyoty. Nowy model dołączył w 2019 roku do większego Proace i powiększa gamę dostawczaków Toyoty. Samochód opracowano z myślą o użytkownikach potrzebujących pojemnego auta rodzinnego albo kompaktowej furgonetki - stąd dwie wersje nadwoziowe: City oraz City Verso. Ponadto obie odmiany można mieć w dwóch długościach nadwozia - Standard oraz Long.

Dostawczy Proace City - w zależności od rozmiaru - dysponuje przestrzenią ładunkową o maksymalnej pojemności 3,3 lub 3,8 m3. Natomiast rodzinny Proace City Verso może mieć nawet 7 miejsc, a w drugim rzędzie oferuje mocowania Isofix na każdym z foteli, co pozwala zamontować obok siebie nawet trzy foteliki dziecięce.
Toyota Proace City Toyoty Proace City oraz Proace City Verso są dostępne z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi oraz z manualnymi i automatycznymi skrzyniami biegów. Toyota wyposaża ten model również w systemy bezpieczeństwa czynnego. W przypadku rodzinnego Proace City Verso można znaleźć je w standardowym wyposażeniu. Warto również dodać, że Proace City oraz Proace City Verso są objęte gwarancją na trzy lata lub aż 1 000 000 kilometrów.

Proace City otworzył nowy rozdział w historii marki. Wraz z premierą modelu Toyota utworzyła odrębną sieć salonów oraz serwisów skoncentrowanych na sprzedaży i obsłudze samochodów dostawczych producenta — Toyota Professional.

Zobacz 7 premier Toyoty które namieszały na rynku w 2019 roku

źródło: Toyota | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3365
Zdjęcia: 12346
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Błędy w bazie historiapojazdu.gov.pl - 850tyś. km w rok
    Niestety błędy w bazie historiapojazdu.gov.pl zdarzają się, system jest nie doskonały, podczas kontroli policjant zagląda przez ramie i cos tam spisuje, nie rzadko nie wiedząc czy to licznik dzienny, tymczasowy czy może to ...
    9 najoszczędniejszych samochodów hybrydowych według What Car
    Zużycie paliwa należy do najistotniejszych czynników, decydujących o wyborze samochodu. Chcemy jeździć dynamicznymi autami, ale nie mamy ochoty słono za to płacić przy dystrybutorze. Jedną z najlepszych metod oszczędzania ...

  •