Toyota Yaris (2016) - Przeciek na wycieraczkę od strony pasażera

Toyota Yaris (2016) - Przeciek na wycieraczkę od strony pasażera

12 Lip 2019, 18:29

Po ulewie lub po myciu auta na myjni, podczas jazdy samochodem woda wylewa się na wycieraczkę od strony pasażera. Co może być przyczyną i jak usunąć usterkę?
Dorota1
Obserwowany

Re: Toyota Yaris (2016) - Przeciek na wycieraczkę od strony pasażera

15 Lip 2019, 16:07

Zdejmij podszybie i sprawdź czy kanały odpływowe do wody nie są zapchanie. Nie wiem dokładnie jak jest rozwiązane to w tym modelu ale najczęstszą przyczyną przedostawania się wody do wnętrza jest niedrożny odpływ z podszybia przez co przedostaje się ona do wnętrza jak jej poziom w tym miejscu rośnie.

Nie myślę żeby problem był w jakimś innym miejscu.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Osoby z niepełnosprawnością na drodze Osoby z niepełnosprawnością na drodze
    Osoby z niepełnosprawnością posiadają w ruchu drogowym szczególne prawa, z czego wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy. Chodzi nie tylko o specjalne miejsca parkingowe, lecz także o możliwość przekraczania ...
    Czarny czy biały? odpowiednie kolory ubioru dla motocyklistów Czarny czy biały? odpowiednie kolory ubioru dla motocyklistów
    Część zdarzeń drogowych i wypadków z udziałem motocyklistów jest związana z trudnością w zauważeniu przez kierowców tych uczestników ruchu na drodze. Kluczowa jest oczywiście wielkość motocykla, ...

•