Toyota Yaris (2016) - Przeciek na wycieraczkę od strony pasażera

Toyota Yaris (2016) - Przeciek na wycieraczkę od strony pasażera

12 Lip 2019, 18:29

Po ulewie lub po myciu auta na myjni, podczas jazdy samochodem woda wylewa się na wycieraczkę od strony pasażera. Co może być przyczyną i jak usunąć usterkę?
Dorota1
Obserwowany

Re: Toyota Yaris (2016) - Przeciek na wycieraczkę od strony pasażera

15 Lip 2019, 16:07

Zdejmij podszybie i sprawdź czy kanały odpływowe do wody nie są zapchanie. Nie wiem dokładnie jak jest rozwiązane to w tym modelu ale najczęstszą przyczyną przedostawania się wody do wnętrza jest niedrożny odpływ z podszybia przez co przedostaje się ona do wnętrza jak jej poziom w tym miejscu rośnie.

Nie myślę żeby problem był w jakimś innym miejscu.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż
    Wystarczy 199 000 euro i oryginalna Celica GT4 ST165 Carlosa Sainza może być twoja. Samochód, którym słynny Hiszpan zajął drugie miejsce w Rajdzie Grecji 1991, został wystawiony na sprzedaż przez belgijską firmę ...
    Ekojazda dobra dla środowiska są też plusy dla kierowcy Ekojazda dobra dla środowiska są też plusy dla kierowcy
    Szacuje się, że źródłem 60% zanieczyszczeń powietrza w centrach dużych miast jest transport. Do zmniejszenia tego problemu może przyczynić się ekojazda, przynosząca wymierne korzyści nie tylko w postaci redukcji emisji ...

•