Trafic, Vivaro i Primastar co lepsze ?

Trafic, Vivaro i Primastar co lepsze ?

11 Wrz 2010, 00:42

Witam. Jestem na kupnie nissana primastar. jestem ciekaw czy nissan jest tak samo identyczny jak trafic z vivaro. Po wygladzie napewno ale czy silnik ma ten sam czy części z trafica czy vivaro podejdą bez problemu do primastara bo czytałem ze nissan ma droższe części. Pomóżcie
ambrek
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnów

Re: Trafic, Vivaro i Primastar co lepsze ?

11 Wrz 2010, 06:34

powinno być bez problemow https://www.forumsamochodowe.pl/vivaro-c ... ght=vivaro .Pozdrawiam :smile:
Sprawdzanie aut przed zakupem (Inspekcje) cały kraj, "LT" i "D". Pomoc w zakupie auta w: Polsce, Litwie, Niemczech.
czeslaw555
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: GKA- pomorskie
Prawo jazdy od: 08 08 1977
Przebieg/rok: 47tys. km
Auto: allure
Silnik: 2.0 HDi 163km.
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż
    Jeżeli w zdarzeniu drogowym ucierpiały jedynie pojazdy – to znaczy, że doszło do kolizji. Jeżeli jednak poszkodowani zostali ludzie – mamy do czynienia z wypadkiem. Jak powinni zareagować uczestnicy i świadkowie ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      rline2
      Mercedes SLS
      a6 reflektor