Transmiter mp3

transmiter mp3

24 Lut 2010, 22:46

witam
zastanawiam się nad kupnem transmitera mp3. jak to z nimi jest? opłaca się wydać te parę groszy czy raczej szkoda zachodu? no i przedewszystkim jaka jest jakość muzyki? proszę o opinie no i może polecicie jakiś.
z góry dzieki
scrolll
Początkujący

Miejscowość: podkarpacie

Re: transmiter mp3

01 Mar 2010, 09:13

Ja powiem szczerze też jakiś czas temu rozważyłem taki zakupem i zdecydowałem się na zakup takiego fajnego urządzonka o nazwie VEDIA A-10, łączy ono zalety odtwarzacza MP3 i transmitera. Co do jakości to jak dla mnie nie jest zauważana strata jakości odtwarzanych piosenek (może dla jakiegoś audiofila to będzie zauważalne). Te urządzonko co napisałem posiada też SRS WOW HD - Specjalny sterownik dźwięku, umożliwiający zaawansowaną modyfikację głosów. Program można porównać do rozbudowanego equalizera. Posiada kilka gotowych ustawień, dzięki którym muzyka staje się jeszcze lepsza.
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Re: Transmiter mp3

01 Mar 2010, 09:25

jak dla mnie to jakość muzyki była taka sama jak z innych stacji radiowych. Ważne są też ustawienia w urządzeniu odtwarzającym. Bardzo proste rozwiązanie, gdy jest zamontowany fabryczny radioodtwarzacz. Ceny są na tyle przystępne, że warto spróbować. Ja zrezygnowałem z transmitera, gdyż trzeba było pilnować baterii, na szczęście u mnie była możliwość zamontowania normalnego radioodtwarzacza w miejsce fabrycznego.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

Re: transmiter mp3

11 Mar 2010, 16:15

ja własnie mam oryginalne radio ze sterowaniem w kierownicy. wymiana jego spowoduje ze bede musiał kupić dodatkowo ramkę i nie bedzie to ładnie wyglądało oraz sterowania w kierownicy nie bede miał. ostatnio miałem okazje podłączyć u siebie transmiter i jakość dzwieku była taka sama jak z radia. transmiter ten był taki [link wygasł]. ja myslałem o takim [link wygasł]. warto?
scrolll
Początkujący

Miejscowość: podkarpacie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczni rowerzyści Bezpieczni rowerzyści
    Rower staje się coraz bardziej popularnym środkiem transportu, a rowerowe wycieczki ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Nie brakuje również ludzi, którzy na rowerze realizują swoją sportową pasję. Tymczasem ...
    Ile można zapakować do samochodu? Ile można zapakować do samochodu?
    Każdy samochód opisany jest dziesiątkami parametrów. Dotyczą pojemności silnika, ilości miejsc siedzących czy masy własnej. Wśród parametrów jest jeszcze jeden, często przez użytkowników ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Mazda rim
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio