Transmiter + stare oryginalne oplowskie radio

Transmiter + stare oryginalne oplowskie radio

05 Wrz 2010, 14:34

Witam
Mam takie pytanko do ludzi mających doświadczenie z transmiterami. Nie stac mnie na dzien dzisiejszy zeby kupic sobie nowe radio, wiec pomyslalem o kupnie transmitera takiego w cenie 50 zł + przesyłka...mam tlyko taki dylemat ze posiadam w aucie jeszcze fabrycznie wmontowane radio philipsa na kasety i nie mam pojęcia czy z takim sprzętem nie wyrzuce pieniędzy w błoto kupujac transmiter :???: prosiłbym o porade co zrobic w tej sytuacji i czego moge sie spodziewac
tiomon
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG
    Volkswagen Caddy dzięki wielu wersjom nadwozia, szerokiej gamie silników i dwóm rozstawom osi, jest niezwykle uniwersalnym samochodem. Świetnie sprawdzi się jako auto użytkowe w pracy, jak i jako samochód ...
    Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser
    Toyota Motor Poland wprowadziła do oferty wzmocnione wersje Powerboost modeli Avensis, Hilux, Land Cruiser 150 i Land Cruiser V8 wyposażonych w silniki Diesla. Wszystkie wersje Powerboost wyróżniają się wyższą mocą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LF-LC Blue, 2012 rok, model koncepcyjny, przód
      Mimonske Valky XII
      Dodge Challenger
      BMW E30 seria 3