Trasa Częstochowa-Belgia(Brugia)

Trasa Częstochowa-Belgia(Brugia)

15 Lip 2013, 21:16

Witam serdecznie. Czy któryś z Szanownych forumowiczów byłby w stanie powiedzieć mi na jakiego rodzaju opłaty mogę natrafić na trasie Częstochowa-Belgia oraz mniej więcej jakiej wysokości kosztu się spodziewać? Auto to opel astra II z lpg, wedle ilości kilometrów średniego spalania i uśrednionej ceny gazu przez państwa przez które będę przejeżdżał, koszt samego paliwa to około 400zł(wszystkie przejściówki do lpg mam). Wiem , że podobno w Antwerpii w Belgii jest tunel gdzie przy wjeździe uiszcza się opłatę w wysokości 25 euro. Na jakiego rodzaju opłaty mogę jeszcze trafić? ( nie mówię tu o opłatach za autostrady w Polsce) bardziej interesują mnie opłaty w poszczególnych krajach (NIEMCY HOLANDIA BELGIA) Może któryś z forumowiczów jechał do Belgii i orientuje się albo pamięta za co musiał płacić. Pozdrawiam i czekam na jakieś podpowiedzi. :)
gpalkaline
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 05 2005
Auto: OPEL
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...
    Corvette C3 Stingray Corvette C3 Stingray
    Długa maska, wąska talia i zjawiskowy wygląd. Mowa o samochodzie Corvette C3 Stingray - kolekcjonerskim rarytasie. Choć od jego stworzenia minęło ponad 40 lat nadal zadziwia nowoczesną stylistyką i świetnymi osiągami. Samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Spotkanie 4x4 Buków
      Obudowa filtra powietrza
      11
      wallpaperson.com 83997