Trasa Lublin - Bobolin k/Dąbek

Trasa Lublin - Bobolin k/Dąbek

12 Cze 2011, 16:44

Witam!
Wybieram się na za 2 tygodnie na wczasy do Bobolina k/Dąbek. Planuję jechać tak (wyjazd z Lublina o 2.00 w nocy):
Lublin-Warszawa-Płońsk-Sierpc-Chełmno-Tuchola-Chojnice-Człuchów-Biały Bór-Koszalin-Dąbki-Bobolin. I teraz mam prośbę do osób, które jechały może ostatnio taką trasą o informację o remontach, przebudowach itd. Szczególnie chodzi mi o odcinek Warszawa-Płońsk - wg. strony Targeo.pl jest tam masę utrudnień. Ciekawy jestem ile traci się czasu na tym odcinku. Za wszelkie porady z góry dziękuje.
Ps.
Może ktoś poleci mi jakąś inną wypróbowaną trasę, gdzie nie stoi się za bardzo w korkach?
darek_s74

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator zimą - dbamy o niego aby nas nie zawiódł! Akumulator zimą - dbamy o niego aby nas nie zawiódł!
    Czy z akumulatorem w naszym aucie jest wszystko w porządku, a jeśli coś jest nie tak to jak poradzić sobie gdy pojawiają się pierwsze problemy... Kiedy trzeba kupić nowy? Nie warto od razu biec po nowy akumulator, gdy auto ...
    Jak bezpiecznie dojechać do wiosny? Jak bezpiecznie dojechać do wiosny?
    Jazda samochodem na jesieni, a szczególnie zimą wymaga większej uwagi, ostrożności oraz zadbania o stan techniczny pojazdu. Oto kilka rad jak jeździć, aby bezpiecznie dotrzeć do celu. Zadbaj o swój samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      IMG 0372
      0003BHSSQQJEH6HU-C116-F4