Troche inne pytanie

15 Cze 2007, 22:02

Witam. mam pytanie troche inne niż te dotychczas a więc: jak jest zbudowana instalacja gazowa? z jakich części sięsklada jak są połączone jak to wygląda po podłączeniu i jak ten gaz zastępuje paliwo... bardzo mnie to interesuje bo jestem "młodym kierowcą" a tak dokładnie to dopiero robie kurs ale interesuje sięsamochodami dlateg tego też bym się chciał dowiedzieć.z góry dzięki
Mandzur
Nowicjusz
 
Posty: 9

16 Cze 2007, 14:00

:D Weź książkę telefoniczną, znajdź adres serwisu zakładającego instalacje; zwykle mają poster z elementami instalacji "luzem". Powiedz, że potrzebujesz info do pracy dyplomowej na przykład. :wink:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy punktualność może być niebezpieczna?
    Większość z nas nie lubi się spóźniać. Są jednak sytuacje, w których próba dojechania do celu o umówionej godzinie może zagrażać naszemu życiu. Jak wynika z badań, presja czasowa ma wpływ na styl ...
    Volvo V60 Plug-IN - Najbezpieczniejsza hybryda na świecie
    Nowe Volvo V60 Plug-IN zostało określone przez Euro NCAP najbezpieczniejszym autem na świecie wyposażonym w napęd hybrydowy. W teście europejskiego instytutu samochód otrzymał najwyższy wynik pięciu gwiazdek. "Wszystkie ...