Troche inne pytanie

Troche inne pytanie

15 Cze 2007, 22:02

Witam. mam pytanie troche inne niż te dotychczas a więc: jak jest zbudowana instalacja gazowa? z jakich części sięsklada jak są połączone jak to wygląda po podłączeniu i jak ten gaz zastępuje paliwo... bardzo mnie to interesuje bo jestem "młodym kierowcą" a tak dokładnie to dopiero robie kurs ale interesuje sięsamochodami dlateg tego też bym się chciał dowiedzieć.z góry dzięki
Mandzur
Nowicjusz

Re: Re: troche inne pytanie

16 Cze 2007, 14:00

:D Weź książkę telefoniczną, znajdź adres serwisu zakładającego instalacje; zwykle mają poster z elementami instalacji "luzem". Powiedz, że potrzebujesz info do pracy dyplomowej na przykład. :wink:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny

Miejscowość: Mosina
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Systemy wspomagające kierowcę - prawie jak sztuczna inteligencja Systemy wspomagające kierowcę - prawie jak sztuczna inteligencja
    Specjaliści przewidują, że w najbliższych latach – obok napędów alternatywnych – najważniejszym kierunkiem w motoryzacji stanie się rozwój pojazdów autonomicznych. To przyszłość, jednak już ...
    Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika
    Niezależnie od oferowanych w sprzedaży modeli, Audi pracuje nad wieloma nowatorskimi samochodami koncepcyjnymi. Każda koncepcja pociąga za sobą odpowiednio dopasowane rozwiązanie napędu quattro. W modelach kompaktowych A3, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light