Tuba i głośniki

tuba i głośniki

27 Wrz 2010, 17:06

Witam, mam 2 głośniki sony 160W i tubę 400W moc RMS 200 i chcę podłączyć to pod jeden wzmacniacz, jaki mi polecacie?
pabi18
Nowicjusz

Miejscowość: Zbójna
Prawo jazdy od: 06 08 2010
Auto: Skoda Octavia I
Silnik: 1.9 90km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Tuba i głośniki

02 Sty 2011, 16:36

po pierwsze tuba basowa jest do dupy... (nie Twoja tylko każda z kilku wględów)... więc ją sprzedaj i kup skrzynie. A co do wzmacniacza to nie jestem expertem ale musi być przynajmniej o 10% mocniejszy od głośnika którym ma sterować czyli mniej wiecej w Twoim wypadku ok 220W.
Znawca
Nowicjusz

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w który pokazujemy jak to ...
    Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MTL - Autosalon
      Golf
      Arrinera Hussarya GT, tor wyścigowy
      Opel GTC Concept 2013 20