Tuning Kingz - nowy cykl imprez tuningowych

31 Mar 2014, 12:32

Startuje nowy cykl imprez tuningowych - Tuning Kingz! Jeśli znudziła Ci się formuła Wojny Północ-Południe, przyjedź na zawody TK i zostań królem tuningu!

Tuning Kingz - nowy cykl imprez tuningowych

Pierwsza eliminacja cyklu odbędzie się w Bytomiu, pod centrum handlowym M1. Pamiętacie ostatnią eliminacje WPP 2013? Było świetnie, jeszcze lepiej będzie w tym roku. Duża porcja nowych konkursów, nie tylko dla samochodów ale i ich właścicieli, masa atrakcji towarzyszących i przede wszystkim pierwsze takie zawody w sezonie!

POLECAMY Gala finałowa Wojny Północ-Południe 2013

Impreza odbędzie się w dniach 26-27.04 i jest otwarta dla wszystkich. Wjazd jest oczywiście darmowy, startujemy o godzinie 11. Oprócz zawodów stricte tuningowych, odbędą się także konkursy dla właścicieli samochodów zgromadzonych na placu. O gorącą atmosferę dbać będą oczywiście hostessy, które chętnie zapozują do zdjęć przy waszych autach.

Tuning Kingz - nowy cykl imprez tuningowych

Zaplanujcie sobie ten weekend już dziś, a teraz wracajcie do garażów grzebać przy furach, bo czasu zostało niewiele ;)
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 4823
Zdjęcia: 11308
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Kalkulator ET i szerokości felgi
  Porównywarka ET i szerokości felgi pozwoli wizualnie przedstawić różnice jakie wynikną po zmianie felg. Na tej podstawie jesteśmy w stanie sprawdzić jeszcze przed zakupem czy takie felgi nie będą nam wystawały ...
  Małe tablice rejestracyjne i problemy kierowców
  Małe tablice rejestracyjne są dostępne od ponad roku ale niektórzy właściciele aut nie znają dokładnie jej przeznaczenia i przez to mogą stracić dowód rejestracyjny od samochodu i dostać mandat w wysokości 500zł. ...

 •  
  • Warto przeczytać