Typ samochodu a zakup odpowiedniego kierunkowskazu

16 Paź 2021, 12:29

Witam na forum :) Mam uszkodzoną szybkę od kierunkowskazu (kierunkowskaz działa, ale klosz jest częściowo wybity) i muszę zakupić nową. Mam bardzo laickie pytanie. Mianowicie, na allegro do jednego produktu mam przypisaną listę modeli, do których owy kierunkowskaz by pasował, np. taki:
OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI liftback | 1896cc 96 KW / 130 HP | 2002.09 - 2004.09
Wszystko się zgadza niby, ale w moim VIN mam wpisane "1U" zamiast "1U2". Czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Nie chciałbym kupić złego produktu :D
PatrykJanek
Obserwowany

16 Paź 2021, 19:18

Nie sądzę
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 95
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7

16 Paź 2021, 23:20

Raczej nie powinno ale zawsze warto sobie porównać części nawet po zdjęciach, a jak nie to na kierunkowskazie powinien być w przypadku Skody jego kod. To najlepsze powównanie.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 14

20 Paź 2021, 20:42

OK, udało się, dzięki za odpowiedzi :)
PatrykJanek
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niewidzialny pieszy - kierowca na niego patrzy ale nie widzi
    To, co kierowca widzi na drodze, zawsze jest ściśle uzależnione od jego koncentracji uwagi. Kiedy podczas jazdy skupiamy się na przykład na prowadzeniu ważnej rozmowy, możemy przeoczyć coś o wiele ważniejszego, co dzieje ...
    Reflektory z diodami LED (2007)
    W 2007 roku epokę reflektorów z emitującymi białe światło diodami LED zapoczątkował Lexus. Jako pierwszy producent zamontował je w światłach mijania auta produkowanego na szeroką skalę, a dokładnie w swoim flagowym ...

•