Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

03 Kwi 2009, 19:37

Witam.A ja mam takie pytanie:Mam już samochód i posiadam praktycznie wszystkie zniżki ubezpieczeniowe.Samochód mam ubezpieczony w Hestii.Gdybym zgodziła zostać współwłaścicielem innego samochodu,który byłby ubezpieczony gdzie indziej niż Hestia,to w przypadku spowodowania szkody przez właściciela tego pojazdu czy ja stracę swoje zniżki,które posiadam?
Grażyna
Nowicjusz

Re: Ubezpieczenia

10 Kwi 2009, 13:24

PYtaj w Hestii, albo najlepiej przeczytaj w warunkach ubezpieczenia. Zapewne nie stracisz tylko ci sie zmniejsza :) Alianz chyba daje ubezpieczenie niezalezne od innych...
DUCATI
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...
    CityMakers - mobilność miejska w Paryżu CityMakers - mobilność miejska w Paryżu
    Grupa Renault nawiązuje współpracę z firmą NUMA, akceleratorem innowacyjnych projektów, aby z firmami AXA, Nissan, RCI Bank and Services i Merostwem Paryża rozpocząć program CityMakers. CityMakers to dziesięciomiesięczny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI