Ubezpieczenie jako współwłaściciel.

Ubezpieczenie jako współwłaściciel.

25 Mar 2013, 13:29

Hej, chciałem się zapytać czy ubezpieczanie jako współwłaściciel pojazdu nadal istnieje. Mam 21 lat, chciałem kupić pierwszy samochód, no i oczywiście, dobrze by było, jakby za ubezpieczenie się płaciło jak najmniej :) chciałem zarejestrować z ojcem który ma zniżki. Ale coś słyszałem od paru osób że to już nie istnieje, mieli racje?

Pozdrawiam.
Bitson
Nowicjusz

Miejscowość: Rydułtowy

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...
    Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km
    SKODA Fabia, kierowana przez Marka Tribulę oraz Martina Kedleca, spaliła średnio 2,6 l/100 km (emisja CO2 - 60,58 g/km) i dzięki temu wjechała na pierwsze miejsce podium w ekologicznym wyścigu Economy Run. Godne uwagi jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009