Ubezpieczenie oc auta wyrejestrowanego w niemczech

Ubezpieczenie oc auta wyrejestrowanego w niemczech

20 Sie 2015, 08:56

Witam. Jestem tu nowy więc załozyłem własny temat.
Chodzi mi o konkretna sytuację. Kupiłem od kolegi auto. Auto było zarejestrowane w niemczech, następnie wyrejestrowane tam. Zostały oryginalne tablice jednak juz bez tych nalepek ( usuniete w niemczech w urzedzie ). Auto ma wazny tuv. Obecnie auto jest w Polsce. Teraz pytanie, czy mogę wykupic oc krótkoterminowe na to auto i jechać nim do niemiec? Czy niemiecka policja reflektuje takie oc? Wolałbym uniknąć wyjazdu czy lotu do niemiec w celu zarejestrowania tego auta na siebie tam w niemczech i z nowymi tablicami i dokumentami dopiero jechac z powrotem do reichu, zdecydowanie lepiej jechac autem do niemiec i juz tam załatwić sprawy.
Pozdrawiam
danielsis
Obserwowany

Prawo jazdy od: 30 07 2000
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: audi a4 b6
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator zimą Akumulator zimą
    Śnieg, ostry mróz… jednym słowem zima – to czas, kiedy nawet najlepsze akumulatory potrafią zawieść i spowodować, iż nasz samochód w pewnym momencie po prostu nie odpali. Co robi wtedy kierowca? ...
    Mitsubishi Outlander - 5 gwiazdek w testach Euro NCAP Mitsubishi Outlander - 5 gwiazdek w testach Euro NCAP
    Outlander - nowy crossover Mitsubishi Motors, który zadebiutował w Europie kilka tygodni temu, został poddany nowej serii testów zderzeniowych, organizowanych przez instytut Euro NCAP. Samochód uzyskał ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Jaguar