Ubezpieczenie OC poprzedniego właściciela.

Ubezpieczenie OC poprzedniego właściciela.

12 Mar 2012, 10:30

Witam. Mam pytanie odnośnie ubezpieczeń OC. Przypuśćmy, że kupię samochód z OC ważnym do lipca. Teraz mam takie pytania:
- czy będę mógł na nim jeździć?
- jeśli zarejestruje samochód na siebie, to trzeba będzie wprowadzać zmiany w polisie OC?
- czy jest taka możliwość aby sprzedający wystąpił do swojej firmy ubezpieczeniowej o zwrot składki z OC? Co w takim wypadku dzieje się z tą polisą którą mi dał? Wygasa?

Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje.
Pozdrawiam.
maniak619
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana
    Nissan wprowadził do oferty nową edycję specjalną miejskiego crossovera Juke, stworzoną dla tych, którzy wyrazić swoją osobowość poprzez wyjątkową, oryginalną stylizację nadwozia i wnętrza swojego samochodu. Juke Fun ...
    Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów
    Wszystkich kierowców którzy posiadają auto będą obowiązywały nowe przepisy dotyczące badań technicznych. Aktualnie za takie badanie właściciel pojazdu płaci po jego wykonaniu, a według nowych przepisów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      Jaguar